Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a Graco Mirage Plus babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondoltam. Érdekelne, hogy kényelmes e a babának? Rossz úton mennyire nehéz vele közlekedni? Köszönöm!


2016. márc. 13. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Kényelmes, kisfiam nagyon élvezte h van a kis tálcája, imadta csapkodni, van egy mélyedés a tálcán, abba rakott magának mindig vmit.


A kerekek is jok, jól viszi az utat.

Ami engem zavart h egy honap alatt berozsdasodtak az első kerekekek, nyikorogni kezdett az egész szerkezet. Visszavittem, meg olajozgatták a szervizben. Azt mondtak nem ápolgattam


Hat más kocsinkat sem ápolgattam, megsem rozsdásodott be, kezdett nyikorogni. Foleg nem egy hónap alatt.


De ezért az arert jo kis kocsi, es most nem is lesz mar ho h berozsdasodjon.


Ha van meg kérdés írj csak

2016. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!