Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek Hauck esernyő...

Van valakinek Hauck esernyő babakocsija, meg vagy vele elégedve?

Figyelt kérdés

5000 Ft-ért ez egy jó vétel? Gyanúsan olcsó...mennyire strapabíró? másodlagos babakocsinak kellene, kb heti 2 órát ha benne ülne a lányom. De azért fontos hogy jól tartson.


[link]


2016. ápr. 25. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

7990 ft, hol latod, hogy 5000 ?

Szerintem jo , en is ezt neztem ki

2016. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ennyiért adná ismerős
2016. ápr. 25. 08:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem ismeros adott ingyen, akkor most irjak ki kerdest, hogy jo e mert gyanusan olcso?

Megteveszto igy a kerdesed, maganugyed , hogy ismeros nennyiert adja.

2016. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ja, annyira nem közeli ismerős hogy ne sózzon rám valamit ami csak púp a hátán...de nem kell válaszolni ha nem akarsz...

sose volt ilyen babakocsim, ezért nálam tapasztaltabbak véleményét kérem. remélem nem baj.

2016. ápr. 25. 09:26
 5/15 A kérdező kommentje:
egyébként az új ára is gyanúsan olcsó, annyira mondjuk nem vagyok tisztában a baba kocsikkal, de azért az fura hogy 8000ér is van meg 150 000ér is...nyilván nem a legdrágábbat akarom megvenni hanem ami olcsó is de masszív...nem tudom mi a fura abban hogy véleményt kérek erről, elég sokan mások is teszik ezt itt...
2016. ápr. 25. 09:27
 6/15 anonim ***** válasza:

Csakhogy kedves kérdező.....babakocsi éa babakocsi között is van különbség.


Amit te most ide linkeltél ez a babakocsik legegyszerübb változata, aminek alig van ruhaanyaga és bármilyen más anyaga is!

Pont ezért kerül 8ezerbe, egyszerű babakocsi már nagyobb ülni tudó és szaladgáló gyerekeknek, akiket inkább tolnak.

2016. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm, lényegében ez volna a kérdésem: hogy ez azért ilyen olcsó mert ilyen egyszerű, vagy azért ilyen olcsó, mert bele teszek egy 12 kg-os gyereket és az első buckánál kitörik a kereke.

Kérem, hogy az válaszoljon, aki használt ilyet, vagy hasonlót ebben az árfekvésben.

2016. ápr. 25. 13:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért olcsó, mert ilyen egyszerű. Nézd már meg, se naptető, se bevásárlókosár, picike egyszerű járgány, nem is ér ennél többet. Én legalábbis még 8000-et is sokallom érte. Persze attól még a célnak megfelelhet, azt a heti 2 alkalmat biztosan bírni fogja.

Nekem volt hasonló kategóriás, valami noname, a tescoba vettük párezerért úgy 6 éve. Azért az egy fokkal több volt ennél azért, de nagyon jól bírta, és nagyon szerettük.

2016. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ilyet használunk, más színben. Ez az utolsó babakocsink, a többit már eladtuk. Nekem már nagy a gyerekem, 3 éves lesz, mégis viszem a legtöbb helyre.

Előnyök: NAGYON könnyű, még ekkora gyerekkel együtt is leviszem a lépcsőn, ha kell. Minden csomagot ráakasztok, nem kell táskát cipelni. Én vettem rá egy bevásárló hálót. Ha fogom a gyerek kezét, a másikkal simán, könnyedén lehet manőverezni.

Hátrányok: nem dönthető, nincs kupola, kicsi a kereke. Magasabb szülőknek nem kényelmes tolni. Vigyázni kell a buckáknál. Én padkázni úgy szoktam ha benne ül a gyerek, hogy a lábam felteszem hátra a fixálóra és úgy már könnyen emelhetők az első kerekek.


Összességében második babakocsinak ajánlom, mi "ütjük" és elég jól bírja a strapát. Viszont megvenném inkább újonnan, kicsivel drágább csak, garancia is van rá így.


Milyen a másik babakocsitok?

2016. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó két választ.

A másik egy Chicco, 3in1, szóval az komolyabb szerkezet, de van egy Pierre Cardin is, az egy sima többfunkciós babakocsi.

mivel kis tesó jön, most mindenképpen olyan kell, ami a nagy mellett befér még az autóba, ezért csak az esernyőre csukható jön szóba.

2016. ápr. 26. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!