Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Babakocsi választás?

Figyelt kérdés

Tudom hogy több száz ilyen kérdés van, de teljesen elveszettnek érzem magam.


Első babát várjuk. Mindenképp 3:1-t szeretnék, faluban lakunk tehát rosszabb terepen is könnyen guruló kocsi lenne az ideális, lehetőleg a mózes része elég nagy és tágas legyen, könnyen lehessen irányítani, súlya nem számít (buszozni nem szoktunk) mindegy mekkorára csukódik elég nagy kombi autónk van. Elsősorban négy kerekűt szeretnék(a 3 kerekű nem tetszik de nem zárkózom el teljesen tőle), az első kerekei bolygósíthatóak legyenek és könnyen lehessen irányítani, a tolókar állítható magasságú legyen mert én pici vagyok míg a férjem elég magas.


Szeretnénk majd még egy tesót ezért olyan kocsit keresünk ami még a második gyerkőcöt is kiszolgálja.


Kb 150 000 Ft-ot szánunk rá. Ha kicsit drágább azért még nyugodtan írjátok.


Légyszi ne csak egy márkanevet írjátok, hanem pontos nevét, illetve ha tudtok pár szót mondani az ajánlott kocsiról (előny, hátrány) azt is írjátok le.

Köszönöm előre is a segítő válaszokat!



2016. máj. 17. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Danny sports dorjan! Nekunk ilyen van, nagyon szeretem. Nagy kerekei vannak, ugyhogy a rossz utakon is siman elmegy. Kb 120ezer ft ha jol emlekszem (mi novemberben vettuk). Jo nagy a csomagtarto resze. van hozza sajat taska amit hozza lehet csatolni. 4 kereku, allithato kar, bolygosithato kerek:)

A hatranya, hogy nagyon nagy, en pl a helyi postara nem fertem be vele.

2016. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk espiro vector lite-unk volt. ez nem, de hasonló kapható még. bele is fér a keretbe.

mondjuk a mózese viszonylag kicsi volt, 6 hónapos korára kinőtte a gyermek, de addigra igénye is volt már a nézelődésre, szóval már előbb is próbálkoztunk a sport résszel.

(hordozónk nem volt hozzá, nekünk nem kellett)

ennek a régi fazonnak elég rosszul hozzáférhető alsó kosara volt, de ezt a problémát az új vector modelleknél (ahogy látom, most talán vector pro néven fut hasonló) már kiküszöbölték.

2 évet használtuk, 1 gyereknél. sokéáig tartogttam, nemrég adtam el ismerősnek. szerintem kiszolgálja az ő kisfiát is, és ha közben úgy adódik, elővásárlási joggal élek rá :)

2016. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi Bebetto Pascal kocsit vettünk. Mivel magasak vagyunk a férjemmel, fontos volt, hogy magasan legyen a mózes, magas a kar, és hogy a hátsó kerek között ne legyen tengely, különben folyton rugdosnánk. Még csak 2,5 hónapos a fiam, ezért hosszútávú tapasztalatokról nem tudok beszámolni, de eddig elégedett vagyok. Könnyű csukni, nyitni. A kerekek elég jól rugóznak, mi is falun lakunk, ezért is jó h nagy felfújható kerekei vannak. Mi a hozzá tartozó hordozót vettük, de a maxi cosi-t is rá lehet a vázra csatlakoztatni. Viszont mivel ilyen nagy, az autót jól befoglalja, de az írásod alapján Neked ez úgysem szempont. Elég stabil, bár néha nyekereg. Biztos sokkal jobbat is lehet ennél találni, de nálam 100 ezer volt a lélektani határ, 95ezerbe került + 2500 a hordozó csatlakoztató.
2016. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!