Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miben lehet megetetni egy 6...

Jenny14 kérdése:

Miben lehet megetetni egy 6 és fél hónapos kisbabát, ha még nem tud egyedül ülni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eddig működött az autóshordozós megoldás. Autónk nincs , de ezt úgy kaptuk ajándékba használtan, és nem is volt kérdés, hogy mivel egyedül vagyok, így ebben könnyebb lesz megetetnem pürés dolgokkal a kicsit, de mostmár mindenáron ki akar mászni belőle, és lehetetlen megetetni, hiába éneklek, vagy dumálok neki. Bekötni nem tudom, mert sajnos túl rövid az öv a hordozón, és nem lehet állítani sem rajta. Valaki valami ötlet? okostojások kíméljenek!! Valódi megoldásokra van szükségem!!

2016. jún. 16. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Öledbe veszed,és fél kézzel eteted.van képed a hordozorol?szerintem nincs olyan ami nem állitható.
2016. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Az kimaradt, hogy nem is akar ülni még, inkább már mászni, és állni szeretne!! :P :D
2016. jún. 16. 15:07
 3/14 anonim ***** válasza:
a hátulján lehet állítani az övrészt szerintem, tuti nem állítható? nagyon furcsa lenne.
2016. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is azthittem, mások is mondták, hogy biztosan állítható, de egyszerűen tényleg nem lehet állítani rajta. Nem tudom miféle hordozó ez, de túl rövid rajta az öv.
2016. jún. 16. 15:11
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hülyének nézek ki, de tényleg nem állítható, végig varrva van, és nincs rajta állítható rész. Ami van rajta: 3 dupla nyílás a hátrészében, amit át lehet húzni az övet, de ha a legalsó nyíláson húzom át, akkor is rövid! Lehet, h. pont azért kaptuk ingyen a kocsi mellé (amit egyébként kifizettünk, de az is elég szar, és nem ért annyit sem, mert a fekvő részében hatalmas mélyedés van ), mert szar. Bocsánat a kifejezésért!
2016. jún. 16. 15:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez van, ha az ember úgy vesz valamit, h. nem látja előtte. Szükségünk volt rá, pénzünk nem volt másra/jobbra akkor éppen, ígyhát kaptunk egyet olcsót, és rossz minőségűt. Na jó, a szándék megvolt, csak most nekem nehezebb.
2016. jún. 16. 15:17
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a tanácsot, és a segítséget! Úgy néz ki, tényleg nincs más megoldás, minthogy összemaszatolja minden cuccomat a pici, de ennie meg muszály.
2016. jún. 16. 15:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Etetőszék. AMi dönthető.

Nekünk olyan volt.

(de szerintem is állítható az az öv, hisz nem szabványméretűek a babák, és időközben nőnek is.Fényképet tudsz róla felrakni? Mert nagyon kíváncsivá tettél)

2016. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ahol alul van a csatt rész, ahonnan kijön a csatt, ott kell benyomni és akkor a fenti öv enged. próbáld ki :)

egyébként vegyél dönthető etetőszéket

2016. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, de köszi! Végül mégis jó lett! Rossz résen volt áthúzva az öv, és csak azért gondoltam túl rövidnek. Egyébként épp fogzik, és néha nehéz rájönni mikor miért sír, vagy mászik ki a hordozóból. Amúgy azért voltam ilyen "tudatlan", mert soha nem volt autónk, és autós hordozót sem fogtam a kezemben egészen a gyermekünk születéséig. Szegény családból származom.
2016. jún. 16. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!