Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok babakocsit?...

Ajánlanátok babakocsit? Kritériumok lejjebb.

Figyelt kérdés

A fiammal Symbaba kocsink volt, imádtam, de elajándékoztuk.

Ami fontos, hogy átfordítható legyen a tolókar. Nagy kerekei legyenek. 3 fokozatban dönthető, téliesíthető legyen.

Autónk nincs, tehát nem fontos az összecsukása. Kertes házban lakunk, tehát nem liftezünk, nem lépcsőzünk. Hordozónk, szúnyoghálónk van, tehát nem feltétel, hogy legyen hozzá, mózes sem létszükség, de ha van, nem gond. Pelenkázó táska lehet, de ha nincs hozzá, az sem tragédia.


Kunert Vip kocsi nagyon tetszik, de sok negatívumot olvastam róla, így elbizonytalanodtam.


2016. jún. 16. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A bergon hasonló mint a Kunert Vip. Több változata van. Felszerelés és állapotfüggő az ára 10-20 ezer között van használtan
2016. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miert van mindenki igy ragorcsolve a babakocsira? A gyereknek van lába, tanulja meg hasznalni, az állatok sem tologatjak kocsikban a kolykeik es erdekes módon nincs is a kolykoknek ra szükségük, helyette hajlandoak kicsit mozgatni a sonkaikat, hogy eljussanak A-ból B-be.
2016. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznék egy újszülöttet, ahogy átsétál A-ból B-be...
2016. jún. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Talán azért vagyok rágörcsölve a kocsira, mert a még meg sem született lányom valószínűleg nem fog a kórházból hazasétálni születése után.

A fiam már lassan 7 éves, iskolába készül, így neki nincs szüksége babakocsira, tud járni, futni, sőt bicajozni is.

2016. jún. 17. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak rosszat hallottam a kunert kocsikrol, en Hauck Vipert vettem, bundazsakkal. Nagyon konnyu tolni es nagyok a kerekei ami nalunk is fontos mert osz vegi baba lesz. Viszont a tolokar nem atfordithato rajta..

40korul van a Brendonban, 20ert vettem szinte ujat jofogasrol :)

2016. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!