Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Alacsony szülőknek melyik...

Alacsony szülőknek melyik márkájú babakocsit ajánlanátok? (154 cm magas vagyok)

Figyelt kérdés

#babakocsi #alacsony #alacsony szülő #alacsony kismama
2016. júl. 3. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem midnegy, csak lehessen állítani a tolókar magasságát, de szeirntem azt a legtöbb babakocsinak lehet.
2016. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok babakocsinak nem lehet állítani a magasságát. Ki kell próbálni, tologatnia boltban.


Amúgy ez még kevés info: Csak sport vagy travel system

2016. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Britax B-smart 4 volt, 155 cm vagyok, nagyon kényelmesen lehetett manőverezni vele, még a lépcsőzés, padkázás is egyszerű volt. Mondhatni, sajnálom eladni, de már kinőtte, így használaton kívül van és csak kerülgetjük.
2016. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Stokke xpolry van. 158 vagyok. Nagyon konnyen viszem, tudom emelgetni a tolokar alakja miatt alkarral. A ferjem 2 m, neki is tokeletes, mert allithato es nem kell gornyednie a gyerekhez.
2016. júl. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én 152 vagyok, quinny buzz-om van

de néztem a graco evo-t, peg perego-t

is

2016. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a bugaboo is alacsony
2016. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4# dettó nálunk is. Ennél jobb alternatíva nem volt. Mindkettőnknek jó méretre lehet állítani. Én mindenképpen olyat akartam, ami mindekettőnknek jó.
2016. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!