Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek stokke kocsija van, és...

Akinek stokke kocsija van, és isteníti, annak pici (vagy max normál méretű) gyereke van és csak tükörsima utakon közlekedik?

Figyelt kérdés
Miért kell leszólni,aki nem a dizàjnra megy,hanem arra,hogy 1,5 évesen ha kell elférjen benne a gyerek és egy épìtkezésen is lehessen közlekedni vele? Ennyire sznob a sok stokkes anyuka? Eddig nem gondoltam ezt róluk,de talàn tévedtem.
2016. júl. 11. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Lövésem nincs milyen az a kocsi amiről írsz, de nem nehéz rájönni, hogy tele pénzzel anyukákról van szó . Én több olyannal találkozom akinek még baba kocsira sem telik (szimpatikusabb bevallom), nem ám, hogy arra verje, hogy mi most a módi .
2016. júl. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos , hogy szobor , vagy teke vannak pénzzel.Lehet , hogy tényleg nagyon tetszik valakinek ez a kocsi , az is lehet , hogy használtan sokkal olcsóbban veszik meg. Amikor én vettem kocsit , gőzöm nem volt ,hogy mire figyeljek.Vettem egy Casual play-t 250.000 Ft-ért. Ma már nem venném meg , sőt talán kocsit sem vennék!
2016. júl. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Azoknak valószínűleg elég jó a közlekedési útvonaluk, igen. Akinek telik erre, az nem a nyóckerben fog lakni, vagy nem egy tanyán, hidd el.
2016. júl. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Nekem az olyan,mint egy tálaló kocsi. Nekem jobban tetszenek az alapbol sport kocsi kinézetűek amik újszülött kortól jók. Szóval ha telne rá,se vennék olyanokat. Amúgy is spórolós vagyok,ha nem kell,akkor is.
2016. júl. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Három stokkés ismerős van és egyik se pénzes, kettő tuti hitelből vette. Sőt, az egyik eszméletlen pocsék anyagi helyzetben van.

Kmolyan nem értem, miért jó nekik, hogy ezzel akarják azt mutatni kifelé, ők is érnek valamit (egyébként az én szememben pont nem sokat ér, aki képtelen rangsorolni és valami buta felfgástól vezérelve így kompenzál).

Kicsit arra emlékeztet, hogy a lányom osztálya tele volt jó anyagi helyzetben levő, értelmiségi szülőkkel. És bármi pénzügy került elő, sokkal meggondolatlanabbul szórta volna a pénzt az, akiről tudtuk, hogy nem nagyon van mit.

2016. júl. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Nincs Stokke kocsim, de nem értem ezt a negatív hozzáállást, sok pici és átlagos méretű baba van, nem mindegyik baba óriási. Sokan közlekednek csak betonon, arra meg tökéletes, minek venne terepjáró kocsit, akinek nem kell? És pont a városi környezetben nem mindegy milyen magasan van a gyerek, jobb ha nem szívja a benzingőzt a föld közelében. Ha sok pénzem lett volna e miatt én is ilyet vettem volna.
2016. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem istenitem, de szeretem. A gyerekem 3,2-vel szuletett, a 6.keruletben elunk. Gyakran vagyunk Margitszigeten is vagy a Varosligetben, fuvon es salakon is megy a kocsi. A kerdesbol azt hittem, megvetted (hiszen irod, piciknek valo es nehezen megy), de ugy latom, ezeket csak feltetelezed rola. Szerintem nincs igazad. Epitkezesen nem bolygokerekessel lehet haladni, de azzal meg sehol mashol nem.


En nem gondolok masok babakocsijarol semmit egyebkent, az autojukrol se szoktam. Egy stokkes anyuka leszolta a kocsid, vagy mi tortent? Nem azert volt, mert stokkes, hanem mert egy bunko.

2016. júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A gyerek sulijàig 2 helyen is épitkeznek. Nem konkrétan épìtkezésre megyek a babàval.

Nem vettem kipróbàltam,még a fiammal. De nem jött be, nekünk kicsi lett volna nagyon hamar (14kg92 cm volt az egy éves fiam,18kg és 105cm 2 évesen). Terepen meg nem tudtam tolni,rettegtem,hogy a ferde talajon megdől és elborul.

De eddig semmi bajom nem volt azzal,aki ilyet vett, mindig elmondtam,hogy nekünk ezért meg ezért nem volt jó és ennyi.

Tegnap meg nekem esett 2 anyuka beszélgetésünk folyomànyaként,hogy ugyan ne mondjam màr,hogy valaha is próbàltam stb stb kb burkoltan közölték hogy hazudok és úgysem telik rà nekünk,meg minek szólom le ezt az isteni talàlmànyt... Le sznob picsàztam őket és eljöttem. Lehet én vagyok érzékenyebb,de szerintem gàz ahogy viselkedtek. Oké én sem voltam túl kultúràlt,na de na...

Ez a jàtszótéri ismeretség kb,nem veszem a lelkemre ha nem beszélgetünk többet,de most komolyan azon vitatkozni,hogy kizàrt,hogy kinövi a gyerek, csak mert az ő 2 évese 80cm meg 9kg....

Pff...

2016. júl. 11. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

A stokke tök jó kocsi. Sok ismerősömnek van. Stabil nem törik és esik szét.

Én végül nem ezt vettem mert nekem a tolókar nem esett kézre, de hasonló minőségűt. Nem akartam 2-3 havonta újat venni, ezért minőségit szerettem volna. 1,5 évesrn már nem nagyon kell normál esetben babakocsi. Mi 1 évesen elraktuk.

2016. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

A Stokke nagyon jó márka, gyönyörű,masszív és nagyon jó termékei vannak. Xplory az egyik legjobb babakocsi, és 3-4 éves gyerekek is simán beleülnek. Mi használtuk 2,5 éves korig.

És mit keres egy gyerek egy építkezésen?

Miért kell leszólni ha a fél világ ezt veszi?

2016. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!