Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan sport babakocsi,...

Van olyan sport babakocsi, ami 15 kg. -felett jó?

Figyelt kérdés
mindenhol csak 15kg-ig írják a terhelhetőséget.
2016. júl. 17. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem jellemző, hogy egy 15 kg-os gyereket babakocsiban kell tolni, úgyhogy szerintem nem nagyon lesz ilyen.
2016. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Maxi cosi mura 20 kg-ig jó.
2016. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Mura van, de kétlem, hogy egy 20 kg-os gyerek belefér. A 2 éves és 13 kg-os gyerekemmel sem használjuk egyébként 1-2 hónapja, mert gyalog vagy kismotorral közlekedünk, de már elég jól ki is töltené.

(#1)

2016. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Speciális sérült gyerekeknek, lehet kapni. Ép, egészséges gyerek 15kgsan már nincs babakocsiban.
2016. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

A mamaspapas armadillo kocsiknál a hazai oldalon 15 kg szerepel, a külföldin viszont 50 lbs (22,6 kg).


És nem csak beteg gyereknél lehet szükség 15 kg felett kocsira.


Nálunk magas babák vannak, hozzá arányos súllyal. 1,5 évesen már 15 kg felett, de még bőven kell a kocsi, mert nagy távot kell megtenni vagy időre menni.

2016. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 piroska és a farkas ***** válasza:
57%
Az én kislányom ép, egészséges 26 hónapos. 16 kg és 98 centi. Èn kismama vagyok, szigorú kíméletre fogott a doki bizonyos előzmények miatt. Ha vásárolni kell menni, bizony babakocsiba ültetem, mert cipelni sem cipelhetek és futni sem futhatok utána. Elfogadja, mert " vigyázni kell anya pocakjára mert baba van benne". Férjem majdnem 2 méter, én sem vagyok kis termet, a kislányom már a születésekor a legnagyobb baba volt az osztályon. Ne haragudjatok de irritálnak az " ekkora gyerek már nem ül/ ne üljön" babakocsiba, mert egyrészt nem tudni, miért ül, másrészt én nem szeretném ha a gyerekemet már 2 évesen frusztrálja a saját mérete...mondjuk nem mintha érzékelne most belőle bármit is...nade lesz ő még kamasz is. Kicsit elkanyarodtam... Bocsi.
2016. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

2,5 éves, halmozottan sérült a kislányom. Csak mászni tud. Szerencsére annyira tudjamagát tartani, hogy nem kell speciális babakocsi. Így amíg a súlya "megengedi" szívesebben ültettem sima babakocsiba.

Nagyobb korában úgysem lesz nagyon lehetőségem "válogatni"...

2016. júl. 17. 17:35
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jobban jársz a spécivel. Strapabíróbb.

A többieknek. Egy 2 éves gyerek már tud kéuenfogva menni bőven. És egy 1,5 éves 16kgos azért ritka eset. Magas is duci is. De nem általános méret. Mondjuk babakocsi sem kell már neki.

2016. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 piroska és a farkas ***** válasza:

Igen, tud kézenfogva menni. Ès futni is. Az ő 16 kg- jára spec még sosem mondták, h duci. Nehéz csontú, de teljesen arányos.

Kérdező! Remélem,.találsz megfelelő kocsit! A miénk talán Retrus, de holnap megnézem. Nagy és masszív,.csak terepjárónak hívom. Èn egyébként halmozottan sérült gyerekek fejlesztésével foglalkoztam régebben,.sokuknak olyan volt a kisgyerekkori speciális kerekesszéke, hogy a huzata direkt vmi aranyos macimintás v ilyesmi volt.

2016. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért messze nem az az átlagos, amikor egy 2 éves gyerek 16 kg, ráadásul ennyi idősen már legtöbb esetben motor, tricikli és hasonlók játszanak. Sérült gyermek esetén inkább a speciális kocsikat nézném meg, hiszen valószínűleg huzamosabb ideig lesz rá szükség.
2016. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!