Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nuna IVVI babakocsi vagy...

Nuna IVVI babakocsi vagy Stokke Xplory? Miért ilyen nagy dolog ez a Stokke, szinte már mindenki ilyet tol közben vannak jobb babakocsik is?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam ezt a Nuna babakocsit és jobban tetszik mint a Stokke amire a család akar rábeszélni. Ez a Stokke ennyire jó babakocsi hogy mindenki ezt akarja?

2016. júl. 19. 21:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2016. júl. 19. 21:47
 2/14 anonim ***** válasza:
En errol sose hallottam:) Brendonban probalgattuk annak idejen a kocsikat, es a legjobban kezelhetonek es a kettonk magassagara legjobban optimalizalhatonak a Stokke tunt. Mi nem csalodtunk, biztosan van jobb nala, dehat jobb mindig van, szemszog kerdese a dolog. Bar nekem nem az Xplory van, es en fokent Crusit latok az utcakon. Hol laksz, hogy annyi a Stokke? Hegyvidék keruletben?:)
2016. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem a Stokke a legjobb (vagyis mindenkinek más) ,az inkább már státuszszimbólum.
2016. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit sznobság h már mindenki ezt az elit kategóriás stokkét veszi.. persze jó, de pesten is minden 2. Ember ilyet tol.. :/ azt vedd ami neked bejön szerintem, és amúgy kinek mi válik be.. nem biztos h neked is a stokke a legjobb választás attól még h sokaknak ez van.
2016. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon lakok, itt nagyon sok a Stokke szinte eddig már minden színben láttam a környékemen de főleg a beige a nyerő itt (nekem nem tetszik ebben a színben). Xplory a 80% elvétve látni másfajta Stokket.

Ez a Nuna sokkal masszívabb mint a Stokke.

2016. júl. 19. 21:58
 6/14 anonim ***** válasza:
felénk már kezd lecsengeni a Stokke, itt a Yoyo kocsik a menok :D ill még mindig a Bugaboo-k
2016. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A stokke divat lett,főleg mióta Hódi ezt tolta.Ennyi.Vannak tőle sokkal jobb,és drágább kocsik is,itt most ez a felkapott.
2016. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a stokke szűk. Fél éves kor urán , amikor már ül benne , még átlag súlyú gyerek is éppen hogy belefér.1 és 2 éves kor között meg főleg.
2016. júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismerem a Nuna Ivvit es a stokke-t is, illetve nagyon sok egyeb babakocsit megneztunk, mert nekem nagyon sok elkepzelesem volt.

Figyelj, jo kocsi az xplory, jo minosegu, konnyen iranyithato, kenyelmes kocsi, sok kiegeszitovel. Biztos vagyok benne, hogy sokan tenyleg azert veszik meg, mert kielegiti tokeletesen oket, biztosan van olyan is, aki a kinezet alapjan dont es azert az ara sem olyan extrem, hogy ne tudjak megvenni. (Legalabbis itt nalunk, nem Magyarorszagon elunk.)

Nekem is tetszett sok tulajdonsaga, de sajnos abszolut nem pakolhato ugy, ahogy nekem kell, ezert nem valasztottuk. Ha valasztottam volna, akkor nem azert teszem, mert "meno".


Az Ivvi jo kocsi, szinten kenyelmes es massziv is, olyan helyeken is el lehet tolni, ahol masik babakocsit alig-alig. Az ara is egesz jo.

De! Azt te tudod, hogy mit kell vele csinalnod, viszont ez a babakocsi nagyon nehez es hatalmas osszecsukva es kinyitva is. En sokat kozlekedek gyalog es buszon is, ezzel a buszra is nehezen szallnek fel, sok kisebb utletben nem tudnam vegigtolni, illetve az aluljaroba nem birnam le-felvinni. De volt mar masik nuna babakocsim, 3 ev eros hasznalat utan is jo es massziv maradt, imadtam.


Ne engedd, hogy rabeszeljenek barmire. Nem igy kell babakocsit venni.

Te tudod, hogy milyen az eletstilusod, de mi a harmadik babat varjuk, en buszozok, lepcsozok amikor a nagyobbakat viszem suliba, vasarolok napi szinten, emelett 5-10 km-t gyalogolok egy nap (nem muszajbol, hanem a mozgas miatt), plusz autozunk is gyakran, igy a babakocsi csukni/nyitni kell es szallitani.

En leultem, atgondoltam, hogy ehhez kell megfelelo babakocsit talalnom es szepen irtam egy jo hosszu listat, hogy milyennek "kell" lennie.

Sokat mutakodtam neten, rengeteget kizartam mar a leiras alapjan, azutan az eselyeseket megneztem boltban, kiprobaltam, igy a vegen csak egy maradt, de az viszont az idealis.

En vegul Bugaboo-t valasztottam.


Hasonlo modszerrel kellene valasztanod neked is, mert ha olyanok az igenyeid, akkor sokat fogod hasznalni a babakocsit. Nem mindegy, hogy kinlodva csinalod majd ezt, vagy konnyeden.

2016. júl. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Stokke Xplory nagyon jó babakocsi, könnyen manőverezhető és az összecsukása nem nehéz. Kényelmes. Az nem igaz, hogy nem fér bele egy fél évesnél nagyobb gyerek mert még 3 éveseket is láttam benne.

Nagyon masszív, strapabíró kocsi, mi toltuk erdősebb részeken is, jól vizsgázott. És még szép is.

2016. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!