Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mibe vigyem angliából haza a...

Mibe vigyem angliából haza a 11 hós babám és mit csináljak h ne duguljon be a füle a repülőn?

Figyelt kérdés
A babakocsiban max 10 percig marad meg utána visít. Szóval én a hordozóra gondoltam. Volt valaki azzal?

2016. júl. 28. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kézbe vinném. Itass vele vizet fel és leszâllásnál.Vagy amit szokott inni. Lényeg h nyeljen.
2016. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi hordozóval (meitai, majd csatos) voltunk, 5,12 és 15 és 15 hós korában is, remekül bevált. Cumisüvegben vittem neki innivalót, meg cumit adtam neki a fel és leszálláskor, ezzel kiváltva a rágómozgást (vagy valami ahhoz hasonlót), ami nekünk is segít a nyomáskülönbség elviselésében.
2016. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Nem ertem teljes mertekben a kerdest. Hogy erted, hogy miben? A repterig nyilvan autosulesben lesz a kocsiban, utana babakocsiban vagy pedig hordozokendoben rajtad a gepig. A gepen meg az oledben. Az a kerdes, hogy amig a repulogepig eljuttok, addig miben legyen? Nyilvan ugy, ahogy pl setalni is kiviszed, meg amit megszokott. Az enyem utalta a kendot, a babakocsit szerette, tehat en mindig azzal vittem/viszem.


22 honapos lassan, eddig mar vagy 20x biztos repult es soha nem dugult be a fule meg igazabol meg nekem se dugult be soha repules alatt. De elmeletileg itatni kell a babakat, vagy cumizniuk kell es akkor nincs dugul be nekik.

2016. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsõ vagyok, bocsi félreértettem. A hordozónál én a kocsis hordozóra gondoltam, nem amivel magadra kötöd. Abban vinném akkor.
2016. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!