Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit szeretnék venni!...

Mozaik6 kérdése:

Babakocsit szeretnék venni! Tudnátok segíteni, hogy milyet érdemes néznem? Szempontjaim: lapra csukható multis, tömör és nagy kerekekkel (4db bolygós), mindkét irányba feltehető feltétek, könnyű legyen, és minőségi, tartós anyagból készült.

Figyelt kérdés
Többszázezres márkák nem is jöhetnek szóba, pl. Mamasandpappas (bár ennek spec a kerekei is nagyon kicsikék :P )
2016. júl. 31. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van olyan babakocsi, aminek a hatso kerekei is bolygok? Azzal hogy lehet pl.lepcsozni?
2016. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyanról én se tudok hogy mind a 4 bolygós kerekű lenne. De nekem Bebetto van, a többi szempont szerintem illik rà.
2016. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mekkora kerekű kell neked, hogy a ~23 centis armadillo xt-t kicsinek tartod??

Ennél leginkább csak a futóbabakocsiknak nagyobb.

2016. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Lina63 ***** válasza:
Pierre Cardin? Sokan szidják ezt a tipust, de mi kellemesen csakódtunk. Mózese elég nagy (majd 7 hónapig jó volt), könnyen kezelhető, füves területen is egész jól lehet tolni, sport és baby hordó 2 irányból feltehető (mózessel nem próbáltam), és árban is elfogadható.
2016. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jaj bocsanat, egy vesszo lemaradt :p

4 kereku es legyen bolygokereke... nem az osszes :)

Bebettobol eddig csak olyat lattam aminek felfujhato kereke volt. Melyik tipusnak van tomor kereke???

2016. aug. 1. 09:55
 6/18 A kérdező kommentje:

Pierre cardinbol melyik van neked?

Ebbol a markabol amit lattam, mindnel nagyon pici volt az elso kerek...

2016. aug. 1. 09:57
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]

Fújható és sima kerékkel is rendelhető. Én tőlük vettem a babakocsit, bár nekem fújható, három kerekű volt, Coletto Austin 3, két gyereket szolgált ki, nagyon szuper volt. A Bergon kocsikról is jókat hallottam, bár biztos jönnek, akik lehúzzák, hogy ilyen meg olyan lengyel vacak. Hát ismerőseimnek elég jól bírja/bírta. Nekem is volt Peg Peregom és egy Quinny Zappom is, illetve egyszerre három kocsim, mikor merre mentem, a Coletto pl. nem fért be az oviba az ajtón, azért kellet egy kisebb, akkor vettem a Peg Peregot.

2016. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy a Pp és a Quinny sem volt fényévekkel jobb, mint a Coletto.
2016. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 H_Vivien ***** válasza:
20%
Nekünk Mamma Kiddies van. Imádtam! Hátul nagy kerekes, az elsők kisebbek, bolygós és fixálható is. Lapra csukható, baromi strapabíró (3. emeletre kellett lépcsőznöm vele), ár/érték arány tökéletes. Kompletten vettük, mózes kosár (kivehető merevítővel), hordozó, sport rész, adták hozzá ajándékba a táskát, esővédőt, szúnyoghálót. Nagy kupolás a sport rész, véd a széltől, a hordozó kupolája pedig levehető. Nekem álombabakocsi, sosem vennék mást. 84e forintba került kiszállítással mindennel együtt. Én csak javasolni tudom. www.babakocsigyar.hu nézz szét, megéri. Mamas & Papast sosem vennék, nem hiszem, hogy ennyi pénzért bármi mást tudna, mint, amit mi vettünk.
2016. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 H_Vivien ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van.

2016. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!