Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto solaris 3 az 1 ben...

Bebetto solaris 3 az 1 ben multifunkciós babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A pozitív illetve a negatív válaszok is érdekelnek.

Köszönöm


2016. aug. 7. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Pozitív: Nagyon jó minőség, semmi kopás, szakadás nem volt rajta 2 év rndszeres használat után sem. Elég tágas, de nem otromba. Hintaztathato, emelhető aljú mózes. Nagyon jó rugózás, könnyen lehet vele manőverezni boltokban is. Kisebb padkákra simán fel lehet tolni, úgy hogy nem kell megemelni a kocsi elejét sem. Hátul nincs keresztrúd. 2iranybol rateheto sportrész, hordozó. Hátránya: nekem nehéz volt egyedül szétszedni, osszecsukni, kinyitni. Tömegközlekedéshez nehéz. A hátsó gumik többször is defektesek lettek, így azokat tömörre cseréltük. Mivel nem egy könnyű babakocsi, nehézkes volt már tolni, amikor a fiam nagyobb lett. Nekünk úgy másfél éves koráig volt ideális. De így is volt mellette egy könnyű esernyő kocsink, amit utazásokhoz vittünk.
2016. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz nem solarisom van hanem nico, de szerintem ugyanolyan jó lehet :) nagyon szeretem könnyű tolni akár 1 kézzel is az anyaga sem kopik. Egyet nem szeretek benne, a kosara elég kicsi.
2016. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az van imádom :)
2016. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anna Rácz válasza:
Sziasztok! Van valaki Győr-Moson-Sopron megyéből akinek bebetto kocsija van? És megengedi hogy megnézzem élőben? Első babánkat várjuk, mi is ezzel a kocsival szemezünk, de nem merjük látatlanban megrendelni. Csepel meg ugye nem a szomszéd. Köszönöm!
2016. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!