Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Erről a babakocsiról véleménye...

Erről a babakocsiról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 1. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőre jónak tűnik, szép is. Én mondjuk nem adnék annyit érte de ha nektek nem gond akkor ok.
2016. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyen babakocsink van másfél éve, nagyon szeretjük! Én abszolút tudom ajánlani.


Pozitívumok:

- viszonylag könnyű, én simán fel tudom tenni az Ikarus buszra is :)

- nagy és strapabíró a bevásárló kosár

- nagyon könnyű cserélni/forgatni rajta az elemeket

- a babahordozó szuper az autóban, biztonságos, és lehet hozzá venni fixen rögzítős talpat, amivel könnyű ki és betenni. Én ezt nagyon ajánlom hozzá. Plusz nagyon tágas, 13 kilóig jó, az én fiam még 15 hónaposan is ebben ült simán!

- városban szuper, de mi kavicsos sétaúton is elmegyünk vele bátran

- a csomagban benne van a lábzsák és esővédő a sport részre, plusz téli borítás a mózes részre


Negatívumok:

- Viszonylag nagyra csukható össze

- a babahordozó adapterrel csatlakozik a vázra, ez benne van a készletben, csak könnyű otthon felejteni :)

- igazi terepen, kirándulásnál nem ideális ez a kerék és rugózás

- nem állítható a tolókar magassága - nekünk ez nem volt gond, mert nem vagyunk magasak, de lehet, hogy valakinek alacsony


Mi nagyon jó választásnak tartottuk, pedig anno ennél picivel többért vettük. Az autósülést egyenesen imádtam! Azóta is használjuk, bírja a strapát!

2016. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!