Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 15-36 kg-os ülés ami szélesíth...

15-36 kg-os ülés ami szélesíthető?

Figyelt kérdés

Eddig a 2 nagyobb gyereknél Cybex solutionFix ülésünk volt.

Megbízható, de ahogy nőttek, 25 kg-osan sem fértek el vállban az ülésben, főleg télen, kabátban....


Most a 3. és a 4. gyerkőcnek kellene ülés, mindenképpen szélesíthetőt szeretnék,


Nektek, ha ilyen van, melyik márka? Meg vagytok vele elégedve? Meddig tudtátok használni?


2016. okt. 21. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én centivel mentem ülést venni, ez volt a legszélesebb : [link]
2016. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cybex pallasból már van szélesíthető. Mondjuk a kabátot nem értem, tèlikabátban nem szabad bekötni őket.
2016. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kabátban nem szabad bekötni a gyereket az ülésbe,nem tudja olyan feszesen tartani az öv,mint ahogy kellene...
2016. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, tudom...sajnos nincs garázsunk, így előmelegíteni nem tudjuk a kocsit, és télen a -10 fokban nem szeretném őket pulcsiban bekötni...

Kell min. 15 perc mire lesz annyira meleg, hogy a kabátot levehessék, de addig is valahogy csak be kell kötnöm őket.

A két Cybex ülésünk megvan, de ezért szeretném lecserélni...az a 15 perc kényelmetlen ülés nem ér meg ennyit...

2016. okt. 22. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor sem szabad. Nem vèd.

Bekötöd pulcsiban és vagy vastag takarót raksz rá vagy a kabátot fordítva.

2016. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!