Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsit...

Stokke Xplory babakocsit vennénk. Göröngyös, lejtős, néhol hepehupás úton is használható szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom és én is nagyon szeretnénk Stokke babakocsit, de nem tudjuk, hogy a nlunk lévő hepehupás, göröngyös és néhol földutakon is jól tolható-e, semmi gond nem lenne vele.

Boltban kipróbáltuk és "szerelem volt első látásra", de ha az itteni takon nem megfelelő muszáj lemondanunk róla. :(

Kérem csak az írjon akinek tapasztalata is van!

24 hkm



2016. nov. 5. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én is nemrég kerestem terepre is.

Nekem a concord, peg perego, bugabbo buffalo meg buganboo+1 babakocsit ajánlották.

A maxi cosi elég nehéz tán.

Ezeket nézd meg a neten.

2016. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szerintem csak akkor mondok le az Xploryról, ha tényleg nem jó az itteni utakra. :)
2016. nov. 5. 16:32
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Èn láttam macskaköves úton ilyen babakocsot közlekedni éa azon tanakodtam,h a gyerek fog először kiesni a babakocsiból vagy a kocsi kereke.... én a Concord neo-ja mellett tettem le a voksomat 3 éve,egy gyereket gyönyörűen kiszolgált és most jön a kövi. kis gazda. Őt is lazán kiszolgálja,Nagyfiam imádta,rólam nem is beszélve 😉
2016. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

1 vagyok.

Latod más is a concordot mondja inkabb.

Ne legy már Hódi Pamela! Nem olyan jó az a babakocsi.

2016. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem is divatból vennénk ezt a babakocsit, hanem mert kipróbáltuk és tényleg minden igényünknek 100%-ig megfelel.

Tolni nagyon egyszerű akár 1 kézzel is, a kisbabám magasan lehet benne illetve könnyű és lépcsőztethető is, ami plusz előny.

Nem divatból tolnánk benne a gyerekünket, hanem azért mert tényleg egy gyönyörű, egyszerű és jó babakocsiról van szó. Sajnos a boltban elfelejtettük megkérdezni, hogy milyen utakon használható.

A másik fele, hogy megengedünk most magunknak egy kicsit felsőbb kategóriás babakocsit, mivel a Picurink a rokonoktól "örökölt" eddig a kiságytól kezdve a ruhákon át mindent. Szinte semmire nem kell új dolgokból költenünk, csak a babakocsi hiányzik.

2016. nov. 5. 16:56
 6/19 anonim ***** válasza:

Értem amit irsz hogy nem divatból vennétek, akkor menj vissza a bolba vagy keresd ki a számát és hivd fel kérdezd meg milyen utakra való.

Kicsi kereke van nehez tolni szerintem földes úton vagy mondjuk köves úton.

Ha macska kövön azt hitték kifog esni a gyerek akkor valószinű sima betonútra tervezték.

De ez csak az én véleményem.

A barátnőmnek ilyen van, mondjuk svájcba ott azért annyira ez a babakocsi nem menő de altalában beton úton viszi. Megkérdezzem neked?

2016. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a mi utcánkba se beton van, a városban is nagyon sok a földút.

De megköszönném. (:

2016. nov. 5. 17:09
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus "belvárosi" kocsi, sehol sem ajánlják terepre.

Mi is néztük, de mindenütt azt mondták, hogy oda ezt ne!


Így mi a Mama's Papa's mellett döntöttünk, ez sem olcsó, de rosszabb útviszonyokra tökéletes. Még a Bugaboo-t ajánlották egyébként, ha nem csak a bevásárló körutadra használnátok a kocsit. Ez viszont drágább, mint a Stokke.

2016. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azt mondta baratnőm hogy betonos úton szépen kónnyen lehet tolni, de egy kis füvesebb részen mondjuk a parkba ahova járnak már nehéz betolni.

Ha ez segit.

Ő egyébként szereti de nem sokat hasznalták.

2016. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Snorri ***** válasza:
100%
Rossz terepviszonyok közé viszonylag nagykerekű babakocsi jó, egy masszívabb terepjáró. Lehet könnyű tolni a stokket sima úton, de hidd el szétrázza a gyereket, nem fogja szeretni.
2016. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!