Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vennétek,...

Milyen babakocsit vennétek, újszülött ikerpárnak + egy 17 hónapos kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni a 3-as ikres babakocsit? Vagy megtartani a mostanit, és csak az ikreknek venni?

2016. nov. 25. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsiknek egy ikerkocsi, nagy pedig mehet a hátadra...

vagy egyéb más testvérkocsi, és az egyik kicsi rajtad.

2016. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ikerkocsi plusz testvérfellépő?
2016. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolkoztunk a testvérfellépőn, de nem tudom, hogy egy másfél éves gyerek, nem-e fárad el, mondjuk 2-3 órás sétánál.
2016. nov. 25. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha a nagyobb tesó 17 hónapos lesz, mikor jönnek a kicsik, vennèk hármas babakocsit. Hosszabb sètára, ezt-azt elintèzni még kicsi, valahogy nem hiszem, hogy testvèrfellèpő elèg lenne. Kèsőbb, ha már nagyobb, váltanèk kettes babakocsi +fellèpő változatra.
2016. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 honap van a ket gyerek kozott, de a kosebbik sem iker. Vettunk ikerbabakocsit, de vegul teljesen felesleges volt, nem iagazn hasznaltuk, mert a nagyobb mar nem akart babakocsiban lenni. Nyilvan a gyerektol is fugg, o nagyon szepen setalt, maradt mellettem, ha kertem es sokat is birt menni. De az occse pl 2 eves koraig kb el sem akarta hagyni a babakocsit, max jatszoteren, parkban szallt ki szivesen, tehat te ismered a gyerekedet, hogy kell-e majd meg neki a babakocsi, vagy sem.


Nem irtad, hogy mennyi penzt szantok ra, de ha magasabb arkategoria belefer, akkor en nagyon ajanlom neked a bugaboo-t.

Van olyan testverfellepo, amin nem csak allni tud, hanem le is ulhet a gyerek.

Igy nez ki: [link]


Ikerbabakocsijuk is van, Bugaboo Donkey, mi neztuk uzletben (vegul nem azt vasztottuk mert ugye nem ikreknek kellett, csak par honapra akartunk egyet a kis korkulobseg miatt.)

A donkey-ra adapterrel csatlakoztathato ez a fellepo, de az adapter nem nagy tetel, azt hiszem a tobbi bugaboo-ra adapter nelkul felmegy.


Azt nem tudom, hogy mas markaju babakocsikkal kompatibilis-e, vagy mas markanak van-e hasonlo testverfellepoje, de tokeletes megoldas lehet nektek.

2016. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem a végére hagyom, a babakocsi vásárlást. Most 10 hónapos a fiam, de egyenlőre még nem jár, szóval nem tudom, hogy addigra mennyire fogja igényelni. Gondoltam rá, hogy veszek vagy 3-as babakocsit, vagy veszek egy 2-es-t illetve megtartjuk ami most van. Viszont akkor egyedül nem tudok menni velük. ( Persze, ha energiám lesz elindulni 3 pici gyerekkel egyedül :) ) Még az a baj, nem látom, át, hogy mennyire lesz önálló, addigra. Illetve néztem olyat is, ami 3-as ikreknek van, de le lehet csatolni az egyik adaptert, és akkor később csak a kettő van fent. Viszont elég borsós az ára sajnos.
2016. nov. 26. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Ez tetszik, és nem is drága:)
2016. dec. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!