Fiúnak piros babakocsi?

Figyelt kérdés
Lenne használtan, jó árban piros babakocsi, fekete-ezüst vázzal. A párom ki van akadva, hogy ezt nem lehet a kisfiúnknak használni. Szerintem így unisex. Szerintetek?
2016. nov. 26. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Hiába írom azt hogy uniszex, ha a párod nem szívesen tologatná abban.

Nekem még uniszex a kék minden árnyalata, a zöld, türkiz, fekete, szürke...

De ha másodjára fiunk lesz, nem csinálok problémát belőle, hogy a lila bundazsákot használjuk.

2016. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Nem unisex. Egy babának alapvetően mindegy, milyen színű a babakocsi.

De ilyenkor mindig arra gondolok, hogy anyám keresztelésnél (egy se voltam) rám adott egy fehér alapon kék szíves ruhát, amiről szintén úy gondolta unisex, most meg ég a pofám ha előkerülnek a rólam készült képek.

Ezt egy nő másként látja nyilván. Azzal, hogy fiad van el kell fogadnod, hogy alapvetően nem a te női álláspontodat kell követned, hanem néha ráhagyatkozni a férjed férfias álláspontjára

2016. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
A piros most már tipikus unisex szín.Tele van a bolt piros ruhákkal is,ami kisfiúknak készült.Simán hasznalhattok piros babkocsit.
2016. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

Látom sokan azért járnak ide, hogy másokat lepontozzanak :D

Teljesen helytálló a véleményem, lényegtelen mennyire nyomkodjátok a piros kezet :)

Kettes voltam, erre is mehet a piros.

2016. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Én a kisfiamnak piros-grafitszürke színű babakocsit választottunk újonnan, a váza króm-fekete. Semmi kislányos nincs benne. Akkor a férjed szerint egy piros Ferrari is csajos, ahan...


De igaza van annyiban az egyik korábbi válaszolónak, hogy ha neki nem tetszik, akkor válasszatok olyat, ami mindenkinek elfogadható. De nem azért, mert igaza van abban, hogy csajos, hanem mert ellenérzései vannak.

2016. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbálok a férjemre hagyatkozni, de őt nem érdekli, hogy milyen babakocsink lesz. Én nézegetem, próbálom az akciósokat keresni. Aztán most találtam, és ez meg nem tetszik neki. De nem is nézegeti azóta sem, hogy neki milyen lenne jó. Szóval nem igazán értem a logikáját. Ezért kérnék több véleményt, mivel ugye a családokat nem akarom bevonni, pont azért, hogy iseretlenek is azt gondolják-e h meghülyültem piros babakocsival.

2016. nov. 26. 11:57
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Fiamnak piros-fekete-bézs babakocsija volt.

Férjemnek van több piros pólója, sőt, pulcsijai is. Elég férfias azokban is...

A 3,5 éves fiamon épp most is piros pulcsi van. Reggel ezt kérte a kék helyett..


Ami tipikus lányos szín, az a rózsaszín. Azt tényleg ne viseljen egy fiú. De a többi szín teljesen unisex.

2016. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Én piros-feketét vettem, mert szerintem az unisex. Tökéletesen el volt benne a fiam és a lányom is.
2016. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Kislányomnak piros-szürke babakocsija volt.(peg perego pliko)alig használtan vettem.Előző tulaja kisfiú volt...
2016. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

kedves kettes, az értelmi színvonaladat minősíti, ha felnőttként ég a pofád azért, mert gyerekként olyan ruha volt rajtad, amilyen.


Kérdező, én simán megvenném :)

2016. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!