Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről a Stokke...

Mit gondoltok erről a Stokke utánzatról?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek kamu? Nagyon nagyon olcsó, kevesebb, mint tized annyi mint egy Stokke és egy átlagos babakocsihoz képest is szinte ingyen van.



2016. nov. 27. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy kamu.Ebből is látszik,hogy sokszor nem a babakocsit,hanem a márkát fizetjük meg
2016. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem teljesen mindegy, hogy igazi-e? Hogyan lehet már egy babakocsival is menözni? Inkább azt néznéd meg, hogy kb. féléves kora után nem fér bele a gyereked és az aljában nem lehet tárolni szinte semmit, mert csak egy pipiretáska fér bele. Biztos akik stokkéval rohangálnak állati menőnek érzik magukat én mindig röhögök magamban rajtuk, hogy mekkora sznobok és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
2016. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak rákerestem ebayen babakocsikra, hátha találok valami jót, amit itthon is lehet kapni, de nem népszerű és belefutottam ebbe.

Próbáltam már az üzletben ezt a fajta stokkét és tetszik hogy magasan ül benne a gyerek és hogy könnyen lehet tolni. Élőben még a pakolós táska se tűnt olyan picinek, de én ennyit soha nem adnék ki egy babakocsira.

Megláttam ezt és ha esetleg nem kamu biztosan rendelek egyet, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

2016. nov. 27. 18:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha jól megnézitek, ennek nagyobb és másabb a táskája, mint az eredeti Stokkénak. :)
2016. nov. 27. 18:30
 5/8 babyboom567 ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik,sőt ha ingyen ajándékba kapnék ilyet, akkor is inkább eladnám és vennék normálisat
2016. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
$50et simán megérne nekem ha csak fel évig használnám is 😀
2016. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sanszos, hogy kamu. Az eladonak nincs egy darab feedbackje sem, en ilyen eladotol biztosan nem rendelnek.
2016. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egy kínai car. És nem azért mert menőzni akarok drága babakocsival, nem nem. Főleg, hogy nem is használok babakocsit, hordozom a gyereket.


De ezt ha megrendeled 100%, hogy sem a színe sem a szaga nem lesz olyan mint amit látsz. Nekem gyanús, hogy Kínából 50 dolcsiért nem csak ideszállítják, de kapsz hozzá még egy halom kiegészítőt is. Hm...Az hagyján, de az anyag minősége is kétes, innentől meg a gyerek biztonsága a tét. Biztosan nem rendelnék ilyen vacakot. Ugyanúgy ahogy no name Mercedes koppintást sem veszek a kínaiaktól, mert az is biztosan gurul, csak hát nem igazán biztonságos. Egyébként Mercedest sem veszek, de az meg már más kérdés.

2016. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!