Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory sportrészébe...

Stokke Xplory sportrészébe (alvó fokozaton) lehet rakni újszülöttet?

Figyelt kérdés
Nyáron születne a babánk, mikor már meleg van és nem kell annyira bebugyolálni. Szerintetek?

2016. dec. 4. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Hogy gondolod? Az újszülötted ülni fog? Mert ebben fekve se tud vízszintben lenni.
2016. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem lehet.

Legalábbis én a képeken láttam hogy fekvő helyzetbe van.

Boltba kérdezősködj inkább ott jobban tudnak segiteni.

2016. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, ha tudnád miről beszélek, nem gondolnál olyan hülyeségeket, hogy az újszülött gyerekemet ültetni fogom!

Második válaszolónak köszönöm az értelmes kommentet! :)

2016. dec. 4. 18:13
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon jól tudom. Az xplory ülése KAGYLÓS kialakítású, ami ortopédiai szempontból nem ajánlott egy ülni nem tudó csecsemőnek.

Vedd csak meg a mózest a stokkédhoz, bizonyára belefér anyagilag!

2016. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Te nem érted mit szeretnék.

3 fokozat van az Xporyn, én éppen az alvóra gondolok ami majdnem teljesen vízszintes.

És persze nem magban, hanem újszülött szűkítővel.


Bár az anyagiakhoz sok közöd nincs, a babakocsit kapnánk, nem vennénk. ;)

2016. dec. 6. 06:43
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Továbbra is te nem érted. Egy kagylós ülést hiába állítasz teljesen vízszintesre, "alvó" pozícióba, a gyerek soha nem lesz benne vízszintesen, még újszülött betéttel sem. A háta hajlik, lába az égnek... mert erről szól a kagylós ülés, hogy nem a fekvőfelületet egyenlíted ki, hanem az ülő ülést döntöd vízszintbe. Csak úgy fekszik benne, mint egy autós hordozóban, ami egészségtelen napi félóránál többet használva.

De csak nyugodtan, majd megfizeti felnőttként az okozott gerincproblémákat.

2016. dec. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekünk ilyen babakocsink van! Negy hónapos kortól lehet szűkítővel használni a sport ülést! Az elöző válaszolónak igaza van.. az ujszülöttnek TELJESEN vizszintben kell feküdnie.

A mózesben betudod bugyolállni és védi a babásat az időjárási viszonyoktól is stb..

2016. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,most látom hogy nyári születésű baba lesz akkor nincs szükség annyira a réteges öltöztetésre viszont akkor is szükség van a mózesre.
2016. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen én is láttam hozzá mózes részt és azt célszerű. Nem hiába van mózes újszülöttkortól.

Vegyetek meg vagy akitől kapjatok mondjátok el neki hogyha belefér a költségvetésbe kell a mózes.

Mindjuk nekúnk nem ilyen van én csak láttam pár anyukát meg barátnòmnek ilyen van.

2016. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindent megkapunk hozzá, lábzsák, bundazsák, napernyő, pelustáska, mózes azt, amit nem, mivel mikor a kocsit vették a gyereküknek addigra már nem volt rá szükség.
2016. dec. 6. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!