Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig használtátok a mózest?

Meddig használtátok a mózest?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a babakocsinkat, kéne venni másikat, erősen gondolkodom egy vízszintre dönthetőn, de nem tudom, nem korai-e lecserélni. Most pláne, hogy hidegek vannak, jobba szélvédettnek tűnik a mózes
2016. dec. 23. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Sosem hasznàltunk. Bôven elèg a sima babakocsi. A mòzes cuki meg minden, de a gyàrtòknak hoz csak hasznot, mert a szulok foleg az elso gyereknèk minden felesleges szart megvesznek.
2016. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Amíg csak belefért. 8 hónapos korig. A sportrész kínszenvedés volt utána, sehogy se aludt benne, hiába állítható vízszintre, bekötve nyilván nem tudott olyan szabadon forgolódni, nyújtózkodni mint a mózesben. Plusz igen, sokkal jobban védte télen a széltől, hidegtől.
2016. dec. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Addig használtam, amig belefért. Volt, hogy lepattintottam a a vázról, és bent is abban altattam. Mindkét gyerekemnél maximálisan kihasználtam. Mivel kis helyet foglalt, ezért bárhova letehettem a házban. Mindenhova el tudtuk vinni, simán aludtak benne.
2016. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Sosem használtam mózest, nem volt a babakocsinkhoz. Vízszintesig dönthető volt a kocsink, télen abba tettem bundazsákot. De bundazsák nélkül is megoldható, ha alá-fölé teszel plédet.
2016. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Első gyereknél nem használtunk, januári, vízszintre dönthető sportészbe ment a bundazsák. Másodiknál vettünk egy textilmózest a sportrészbe, egy egész hónapig használtuk :-) utána sírt benne, mert nem látott ki.
2016. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
8,5 hónapos korig.
2016. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ahogy látom, nagyon eltérőek a válaszok :)
2016. dec. 23. 09:13
 8/17 anonim ***** válasza:
dönthető támlás nagy mózes van a babakocsihoz, 9 hónapos koráig használtuk. Az első gyereknek egy fixkerekű hatalmas batár vízszintesig dönthető tökéletesen téliesíthető babakocsija volt. Azzal se volt semmi baj,a célnak megfelelt,de városba szívás volt,lépcsőkön meg pláne a súlya miatt és sokat kocsikázunk aztán öröm volt,hogy éppen befér a csomagtartóba, olyan 1,5 éves volt amikor vettem egy esernyőre csukható picike kocsit is mert a naggyal áh :S . A másodiknál figyelembe véve a tapasztalatokat vettünk olyat aminek a váza esernyőre csukható és a vázra rakható külön külön a hordi,mózes és sport rész és könnyű legyen.Imádtam és a harmadik gyereknél is jó szolgálatot tett
2016. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
7 hónapos korig, utána én úgy láttam nem lehet már túl kényelmes neki, elég nagy növésű, vízszintesig dönthető sportkocsit használtunk még kb 9 hónapos koráig aztán stabilan ült már.
2016. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

3 honaposan kinotte a gyerkoc.azota a sportot hasznaljuk.igaz O marciusi,tehat pont nyaron csereltuk.most mar 9 hos.

Egy jo labzsakkal,vagy bundazsakkal szerintem siman hasznalhato egy sima sportresz is.

Mennyi idos a babad?

Az elso ket fiamnak sima babakocsija volt.csak hordozo volt hozza.a legnagyobb teli baba.semmi baja nem volt mozes nelkul sem.

2016. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!