Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bébé Confort High Trek babakoc...

Bébé Confort High Trek babakocsit mennyi ideig használtátok?

Figyelt kérdés

Vélemény is érdekel.

Kislányom 10 hónapos, 74 cm, érdemes venni ilyet?

Vagy más megfordítható, levehető sportüléses?



#baba #babakocsi #Bébé Confort #Bébé Confort High Trek
2016. dec. 23. 22:51
 1/1 Betu ***** válasza:
Nekünk ilyen van, a kisfiam 21 hónapos kb. 90 cm és még most is használjuk. Szerintem nagyon szuper kocsi én imádom. Szerintem érdemes megvenni. Ja és még akkor vettük amikor a kisfiam nem volt hat hónapos és fekve kellett használni ezt úgy oldottam meg hogy egyenesre kipóckoltam. Tökéletes volt. Majd egy kicsit fentebb emeltük mikor betöltötte a hat hónapot hisz a sportülést hat hónaptól ajánlják. Nagyon szuperül néz ki, jó irányítani, kényelmes a gyereknek, a kupola szinte teljesen előrehúzható a gyereket nem égeti meg a nap. Strapabíró. Kb. ennyi jut most eszembe. Még annyit hogy nekünk a régebbi változat van.
2016. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!