Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik tipusu babahordozo...

Melyik tipusu babahordozo kendo a legpraktikusabb es legjobb a babanak amelyet 0+ -tol lehet hasznalni? Esetleg kepet is linkelhettek

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik rugalmas például. Én abba hordozom születése óta. A nagyobbik fiamat viszont szövöttben hordoztam.
2016. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a Bondolino jött be nagyon, 1 hónapos korától használtuk, mindennél jobban bevált.
2016. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
míg pici, a rugalmas a legjobb. Aztán jöhet a hosszú szövött (ezt lehet már újszülött kortól is, csak én jobban szeretem olyan picinek a rugalmast), karikás, később mei-tai, csatos, félcsatos... ha olyat vennél, ami elejétől végéig jó, akkor szövött kendőt ajánlom :) Azt vehetsz használtan, még jobb is, be vannak törve. Van fészen több eladós csoport kendőknek, érdemes megnézni :)
2016. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!