Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke v2 vázhoz jó a v3...

Stokke v2 vázhoz jó a v3 esetleg v4-es mózeskosár?

Figyelt kérdés

Vettünk áron alul egy Stokke v2-es babakocsit, de nicns hozzá mózeskosár. Használtan van egy jó ajánlat vaterán, de az v3 babakocsihoz jó. Sok különbséget nem látok a 2 babakocsi mózese és váza között. Szerintetek a v2 vázra illeszkedik a v3 mózeskorasa?

Mielőtt nekem jönnének a rosszmájú emberek, akik azzal jönnek, hogy hencegni akarok a kocsinkkal, megemlítem, hogy azért választottuk ezt a kocsit mert én 154 cm vagyok, párom meg 196 és ezzel a kocsival nem lesznek gondok azzal, hogy görnyednie kell mikor tolja a gyerkőcöt, mivel állítható. A másik indokunk pedig, hogy gerincproblémáim vannak, ezzel a kocsival meg megkímélem magam a folyamatos hajolgatástól. Mellesleg szuper olcsó volt, így miért ne vettük volna meg?

Köszönöm előre a válaszokat!



2017. jan. 5. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
mert 154 centivel olyan nagyokat kéne hajolnod egy akármilyen kocsiba :)
2017. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másba nem tudtál volna belekötni?:)
2017. jan. 5. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

A férjének kellett volna görnyednie agytröszt...


Szia kérdező!

Igen kompatibilis a v2 a v3 al!! :)

2017. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! :)
2017. jan. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!