Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek érdemes Liliputi...

Szerintetek érdemes Liliputi rugalmas hordozót vásárolni használtan?

Figyelt kérdés
Érdemes venni olyat amit már 2 gyerekkel használtak? vagy az már kinyúlt?
2017. jan. 13. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit használták. Én pl az enyémet használtan vettem, olyan anyukától aki kb 4-5 alkalommal használta. Én kb szintén ugyanennyit, azt is otthon, hogy haladjak a házimunkával. Amúgy ugye kocsival járunk így a legtöbbet hordozóba volt, ill. van egy liliputi csatos hordozóm, ami újszülöttre szűkíthető (ha csak arra kellett, hogy elaltassam, akkor azt használtam, mert közbe tudtam fogni is és könnyebb volt utána kivenni belőle). Szóval az én rugalmas kendőm kb úgy néz ki mintha új lenne, semmi fakóság, szöszöszödés esetleg a sok mosástól, tisztítástól. Úgyhogy én is simán el fogom tudni adni. Amikor én keresgéltem láttam olyanokat, ami napi használatban volt. Az már 1 gyerek után sem volt valami jó.
2017. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha naponta használta, vagy legalábbis gyakran, akkor nem. Meg az sem mindegy, meddig hordozta benne. 9kg van ugyan ráírva, de 7kg-ig ajánlják a hordozási tanácsadók. Meg kell nézni személyesen. Nap felé fordítod, és ha nem látsz rajta sehol elvékonyodást, akkor mehet :)
2017. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!