Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért vannak leakciózva a...

Miért vannak leakciózva a bebetto babakocsik?

Figyelt kérdés
Bebetto rainbow, s line stb... 30 ezrekkel olcsobbak és mindenki veszi mint a cukrot,és egyenlőre még negatívot se hallottam róla... pedig 12-15kg.os babakocsik :D azt meg emelgrtni is nehez nem h tolni meg iranyitani... szerintetek?

2017. jan. 25. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat pont azert van learazva, hogy vegyek :D amugy nem mindenkinek szempont, hogy konnyu legyen a babakocsi. Mi pl kertes hazban lakunk, nem jarunk tomegkozlekedessel es lepcson sem kell cipelni, tolni meg nekem nem nehez egy ekkora babakocsit, de ugye nem vagyunk egyformak :D
2017. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk igaz Solaris-unk van (még 2 éve vettük újonnan).


Akciós ár: szerintem üzleti fogás. Hiszen az ember szívesen vesz valamit jóval olcsóbban. Így a jelen árban annyiba kerül, mint egy középkategória ára. És a vevő úgy érzi mekkora üzletet csinált, hogy x ezerrel olcsóbban vette.


Miért veszik? Mert szerintem jó kocsi. Nekünk semmi baj nem volt a 2 év alatt. Tény, hogy nem az a könnyű kocsi kategória (mint sok másik kocsi sem), de ez nem mindenkit zavar) Nekem nem kellett (max 2 lépcsőt) emelni, így nem zavart a súlya. DE tolni nagyon könnyű. Nagyon jól lehet irányítani.

2017. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziasztok.Valóban szuper babakocsi csak ajanlani tudom fél kézzel tolom a kislànyt aki 13 hós. Imad benne lenni ő is nem ugy mint a másikba.Egy hónapja vettük gyönyörű a kivitelezés szebb sokkal mint a promós fotókon. 12kgot irnak de en simán felemelem és pl ha lépcsőn kell fel le tologatni nagyon könnyen lehet.Hozzáteszem az előző babakocsink diverso volt amit utáltam mert nehezen volt irányitható es lepcsőre is nehezen tudtam felhúzni.

En csak ajánlani tudom a bebetto nico s linet.

2017. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy legtöbbször az van leakciózva a bebettók közül, ami kifutó termék. A most akciósak között is van olyan.

A súlya nem mindenkinek mérvadó, nem mindenki akarja emelgetni. Az irányíthatósága meg nem a súlyától függ, ahogy az sem mennyire könnyű vagy nehéz tolni.

2017. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze h nem a sulytol fugg az iranyithatosaga... de egy konnyebb kocsit konnyebb iranyitani! Nekem lorelli s700 2016 babakocsim volt ami hasonlian nez ki mint a bebetto... es ujonnan 50e ft.ert vettem.. es egy kalap kaki volt... meg a gyartot is felhivtam.. mert nem lehetett tolni! Allandoan keresztbe fordultak a kerekei... es iranyitani is nehez volt.. nekem a hasonlosag es a suly miatt van a bebettoval egy kalap alatt... vegul vettem most 2 hete egy espiro sonicot. Imadom!! Egy kezzel tolom az egy evesemet... nagyon konnyu gyonyoru szep divatos igenyes babakocsi! Kenyelmes a babanak tagas! Csak ajanlani tudom
2017. febr. 6. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Hiába a kinézetbeli hasonlóság, a lorelli azért messze elmarad a bebettótól minőségben.
2017. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!