Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto nico/nico s line...

Bebetto nico/nico s line tulajok. Nalatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Ma jott meg a babakocsink (nico s line).az elso kerekei olyan furak.nem ugy fordulnak ahogy kellene(szerintem).

Ha felemelem es a levegoben porgetem hallkan kattog,es ha megallitom ugy,hogy a kerek vizszintben van,nem fordul le fuggolegesbe.szerintem egy bolygo kereknek konnyebben kell forognia.az uttcan is nehez fordulni vele.

Megneztem,tobbszor is,rendesen el van tekerve a fixallo.Apa bezsirozta,attol sem lett jobb.

Masnal is volt ilyen?elmult,kicsereltek?

Holnap felhivom a boltot ahonnan rendeltuk,csak szeretnek felkeszulni.

Koszonom a valaszokat


2017. jan. 31. 19:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Megneztuk tuzetesebben.van egy kis pocok a kerek felso reszen,a masik felen pedig kis lyukak es azokban ugral a kerek ahogy forog.ezert fordul nehezebben.en ilyet meg nem lattam.

[URL= [link]

[URL= [link]

2017. jan. 31. 19:44
 2/4 A kérdező kommentje:
2017. jan. 31. 19:46
 3/4 anonim válasza:

Szia!Igaz már régebbi kérdés,de mit mondtak a boltba? Sajnos ugyan ez a problémám a kocsival!

Fordulásnál kattognak a kerekek...vagy ha meg emelem és a levegőbe forgatom akkor is!

2017. okt. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia,direkt ilyen.

Azert,hogy amikor patkara fel/le mesz vele,ne forduljon keresztbe.

Igazabol realis gondolat.az a kis pocok ami ott van,ugral a kis lukacskakban.azert kattog.ettol meg porog,csak mondjuk a levegoben magatol nem.

Kicsit nehezebb a kanyarodas,de megszokas kerdese.

Ki lehet venni azt a pockot,garit nem veszt tole.mi vegul hagytuk,es megszoktuk.

De ha a bolt kozeleben laktok,bevihetitek es ott is kiszedik nektek.

2017. okt. 16. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!