Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor cseréltétek le a mózest...

Mikor cseréltétek le a mózest a sportrészre?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a baba? Tudott már ülni? Mennyire volt stabil?
2017. febr. 10. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Kb 4 honapos korig mozes, aztan 7-8 honapos korig autosules ( nem, semmi baja nem lesz a gerincenek ) , utana sportresz.
2017. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
1 éves, még mindig a mózest használjuk. Jó nagy babakocsink van, a mózes is emelhető háttámlájú, de így is fekszik benne, a világ összes nyugalma benne van a fiamban úgyhogy a kocsiban nyugodtan fekszik, nem próbál meg felülni..
2017. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 honapos volt.nagy baba,hamar kinotte.

Nem tudott ulni,de fekudni sem szeretett.kicsit meg volt emelve a sport.

2017. febr. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan. Kár, mert onnantól nem alszik a babakocsiban, de kinőtte.
2017. febr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb. 7 hónaposan. Nem tudott még ülni önállóan, de csimpaszodott fel állandóan, így nem volt már biztonságos, lecseréltük a sportra.
2017. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6 hónaposan cseréltünk, kinőtte a mózest.


kagylóüléses sportrész volt a verdánkhoz, így nem volt fontos, hogy mennyire tud stabilan ülni (tudott, de néha még eldőlt :D), mert hátradöntöttem, és még jó darabig úgy használtuk.

2017. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7,5 hónaposan mert egyre szűkebb volt a hely és nem aludt el benne már. 7 hónaposan felült önállóan (max pár percre de azt támasz nélkül), de stabilan 8 hónapos kora után kezdett ülni, így én csak kicsit mertem megemelni a háttámlát addig. Ahogy stabilan kezdett ülni a babakocsiban is felhúzta ülésbe magát így teljesen ültetem azóta.
2017. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 hónapos koráig viselte el a mózest, utána autós hordozó, de inkább magamon hordoztam kb 5 hónapos korától használtuk a sportrészt.
2017. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos korában, mert többször megpróbált kimászni belőle, és ha nem állítom le, akkor ki is tudott volna. Ülni akkor még nem tudott, de teljesen fektetve használtuk a sportot.
2017. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!