Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szeretnék egy olyan babakocsit...

Kittihhh kérdése:

Szeretnék egy olyan babakocsit venni aminek a váza nagyon könnyű ės a hordozót könnyen ki-be tudjam illeszteni. Márkára ės tapasztalatokra lenne szükségem!?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pierre Cardin multifunkciós babakocsi. Én nagyon szerettem. Könnyű, az irányítása egyszerű. Mikor a sportrészt használtam, a gyerekkel együtt simán megfordítottam szükség esetén. A nagyobbikkal 2-2,5 évig használtam, a kicsinél fél évig. A tolókarja eltört és már nem akartam megjavíttatni, inkább vettem új sportkocsit. De rengeteget használtam. 9. emeletre felvittem lépcsőn, mert a lift elromlott.
2017. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképpen könnyebb babakocsit szeretnék mert 43,5 kg vagyok van egy 10 kilós koslányom is ės várom második babámat. Vonatra fel és le kell cipelnem. Olyant szeretnék ami könnyű mindkét irányból fel lehessen rakni a tartozékait, bolygósítható kerekei legyenek.. rossz utak vannak erre:( de meggondolom még :)
2017. febr. 25. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is könnyebb kocsi után vadászok, nézelődök egy ideje. Ezek után nyomozok tapasztalatot éppen:

[link]

[link]


Nem sok könnyű babakocsi van, ami rossz utakon is megy. Azt, hogy a hordozót milyen könnyen tudod ki-be illeszteni megnézheted a videón.

2017. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még épp nem használom,mert 37 hetes vagyok, de pont a könnyűsége miatt Mamas&Papas Sola2-m van. Sűrűn kell majd egyedül felhoznom a lépcsőnkön, es így egyelőre szinte fél kézzel felhozom.
2017. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én még néztem a babyactive shell eko multifunkciós babakocsit, meg az espiro vector air-t. Ezekről nem tudtok valami véleményt mondani?
2017. febr. 26. 07:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk de élesben még nem próbáltam :-)


[link]

2017. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6, bergon mint könnyű kocsi? :) Nap vicce. 13 kg a mózessel plusz a gyerek...


A könnyű kocsik 8 kg alattiak teljes menetfelszereléssel.


Kérdező, szerintem mondj le valamiről. Pl. a megfordíthatóságról. Olyat inkább csak 10 kg felett kapsz.

Armadillo flip xt egyébként kiváló.

2017. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még nézelődök. Van egy babakocsim ami 7,5 kg, de már kislányommal együtt nem tudom felrakni a vonatra egyedül, mert ugye sok " kedves, segítőkész" ember van.. és 2 gyerköccel csak rosszabb lesz a 45 kilómmal... :(
2017. márc. 3. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:
irok privátban. Ugyanez a helyzet itt is. 21 hónap lesz a korkulonbseg
2017. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A baby active shell eco nekem is tetszett, oda-vissza voltam érte. Az 5 kg váz lenyűgözően hangzott. Látatlanban viszont nem mertem megvenni, így elmentem személyesen a budapest babaáruházba.Milyen jól tettem!! Az 5 kg váz mese...van az 2x5 is, ha nem több, gyerek nélkül nem bírtam megemelni, nem hogy gyerekkel. Végigjártam a csepeli bababolttól kezdve egy csomó helyet, mindenhol ezek a drabális nagy lengyel babakocsik vannak, amik dög nehezek, és irányíthatatlanok. Végül a brendon outletben sikerült vennem egy normális babakocsit. Még a minimanó babacentrumot ajánlom, hozzáértő a személyzet, segítőkészek. Itt vannak CAM márkájú babakocsik, azt hiszem még ebből néztünk könnyű városi babakocsit.
2017. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!