Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Legjobb babakocsi / márka-...

Legjobb babakocsi / márka- tipus/?

Figyelt kérdés

használtan es újonnan is szóba jöhet. Lengyel kocsik kizarva * raf pol , kunert , bergon , adbor stb .. *

lényeg ne legyen dog nehéz , lehessen ra testverfellepot venni, könnyű legyen tolni akar fel kezzel is , ne legyen nagyon széles, nyári baba lesz

chicco urbant / i move

gracco symbio

quinny buzz / moodd

peg perego skate

espiro vectorok ( ebbol nem tudom melyik)

mamakiddies prémium

chipolino mika

További ötleteket várok. Stokke/ mima kizart aron felul van nekunk . Kérlek segítsetek



2017. febr. 27. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
uhh, hát én ezt nem így csinálnám, nem tudok segíteni
2017. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj el több bababoltba és csinálj úgy, mintha újat akarnál venni. Az eladók minden típust ismernek, el fogják mondani, melyik lenne jó neked és miért, melyiket nem ajánlják.

Utána megköszönöd és megveszed használtan.

2017. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
te mit ajánlasz? vagy hogy csinálnad ? Baromi nehéz jo babakocsit találni nem szeretnek 100 000 kidobni .. Ennek tobb oka van . Első a ferjemnek a .... tele van a babakocsikkal 😂😂 ha megint rosszat választok ujat tuti nem fogok kapni... Sot nálunk ez annyira nem is kis osszeg hogy pl 3 / 4 havonta cseréljük. 17 hónapos kislányomnak espiro magicje van ez szuper jargany.
2017. febr. 27. 23:02
 4/17 A kérdező kommentje:
2. ez tok jol mukodne budapesten , de fehervari vagyok. Itt 2 olyan bababolt van ahol van babakocsi is . A nikica tele lengyel fos kocsikkal . A brendont meg nem mutatom be . .. Nem feltétlenül kell használt. Uj is szoba johet . Viszont ha van szép hasznalt az is . Köszönöm a válaszokat
2017. febr. 27. 23:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.

én is vidéki. én rászánnék egy napot, és felmennék pestre, boltból boltba, és abból választanék amiket ott látok is, megtudom fogni, emelni...

és igazad van, és sem vennék újat, csak használtat.

annó a párom anyja azt mondta igénytelen vagyok, hogy használtba tenném a gyerekem, jól össze is vesztünk.

azóta nincs meg a párom, szóval gyerekem sincs, de ha lenne így csinálnám. :D sok sikert!!

2017. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
17 hónapos kislánnyal es terhesen ez nehez. Foleg hogy az ut 2 bolt között kb 1 ora. Vonattal megyunk ha megyunk az is 1 ora . Mamakiddiest lattam boltban / espirot is . A peg Perego es a gracco symbio regebbi modell boltban elvileg nincs . Ha megyünk fel akkor a chipolino mikat megnezem ez viszonylag uj kocsi semmit nem találtam róla.. Nehez kerdes nekunk ez nagyon. Ha megalmodtam mi lesz megigerem leirom 😂😂😂
2017. febr. 27. 23:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

En a Bugaboo-t szeretem nagyon.

Ha a meret nem annyira fontos, akkor a Cameleont ajanlom.

Az sem nagy es nehez, de en nagyvarosban elek, 3 gyerekkel tomegkozlekedek napi szinten, emiatt nekem meg keskenyebb es konnyebb kell.

Bugaboo Bee 3 lett tokeletes nekunk. Ujszulotthoz kiegeszitheto mozessel (van akar puhafalu is hozza, ha nem teli a baba), de ami lenyeg, hogy a babakocsi meretei miatt nem kell lecserelni kesobb sem sportbabakocsira.

Teny, hogy draga, de nekem napi 6-7 km-t kell gyalogolnom, buszozok, metrozok, napi szinten, kozben vannak aluljarok, parkok is, amin atvagunk, igy nem a penz volt fontos, hanem egy olyan babakocsi, ami alkalmas erre. Arrol ne is beszeljunk, hogy a kornyekunkon levo boltok olyan zsufoltak, hogy a legtobb babakocsi at sem fer, sokan kint hagyjak a bejaratnal es ugy vasarolnak, nekem ezzel sincs gondom.

A cameleon nagyon szuper, de kicsit nehezebb/szelesebb, ezert nekem mar nem idealis.


Nagyobb gyerekkel Peg Perego volt, az alacsonyabb arkategoria joval, sajnos tipust nem tudok ajanlani, mert 8 eve volt nekunk, azota mar ujak vannak. De praktikus, strapabiro es jo minosegu babakocsik.

2017. febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
bugaboot is neztem . Szerinted a uj vonat ulesei koze befer ?
2017. febr. 28. 07:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekunk peg perego book 51 van, 51 cm szeles, mas minden ugyanaz mint a sima booknal. Imadom, es a gyerek is szereti. Ujan vettuk mert tobb gyereket fog kiszolgalni, de hasznaltan is nagyon szep allapotban lehet kapni.
2017. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Nem Magyarorszagon elek, de itt jarunk egy fajta busszal, ami nagyon kicsi, az elso ajton at en siman eljutok a babakocsi tarolohoz az ulesssorok kozott a bee-vel. Viszont a tobbi babakocsival rendszeresen elakadnak az anyukak es a hatso ajton keresztul szallnak fel vegul (az pont a babakocsis resznel van).

Max az esernyokocsikat szoktak attolni ott, ahol en.

Nem hiszem, hogy egy vonaton ettol keskenyebb lenne a folyoso, de tenyleg nem ismerem.

2017. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!