Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek érdemes majdnem 1...

Szerintetek érdemes majdnem 1 éves babának fordítható tolókaros babakocsiban gondolkodni vagy megteszi egy sima esernyőkocsi?

Figyelt kérdés
Még a nagy 3in1 babakocsit használjuk, de szeretném lecserélni, mert ugye a hordozót meg a mózest már nem használjuk és sportrész is nehéz, és menetiránnyal szembe tolni nagyon kényelmetlen. Szeretnek egy könnyűt, egyszerűt, de vacilálok egy forditható tolókaros Joie Mirus vagy egy sima esernyőkocsi kocsi között. Van még értelme fordítható tolókarost venni? Vagy mostmár szivesebben nézne előre mindig? Amikor megfordítom, úgy tűnik tetszik neki, de keveset használtam úgy, mert nagyon nehéz úgy tolni a miénket.
2017. márc. 14. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én a megfordítható karosra szavazok, nekem az volt végig. Amikor nagyobb volt, akkor is ide-oda forgattam, attól függően, hogy kíváncsiskodott, vagy velem kommunikált. Alvás esetén pedig arra is könnyebb figyelni, hogy árnyékban legyen nyáron. A gyerek mozgatása nélkül csak átfordítottam arrafelé a kart, amerre szerettem volna
2017. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a sima esernyőkocsit venném meg
2017. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azon múlik, hogy mennyit és mire fogod használni.

Nekünk bő egy éves kortól már alig kellett a babakocsi, nagyobb távokra autóval mentünk, kisebb távokon meg sétáltunk, egyre többet. Nagyon hamar szükségtelenné vált a babakocsi.

2017. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 : még annyit hozzá fűznék, hogy a mi esernyő kocsinknak nagy kupolája van, es teljesen viszontesbe dönthető
2017. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem a köztes megoldás kéne. Nem tartom fontosnak az átfordítható kart, attól amúgy nehezebb is a kocsi. Egy 1 éves már bőven nézelődik, talán inkább neked fontos illetve megszoktad, hogy látod mit csinál éppen ha megfordíthatósat akarsz. Meg ettől drágább is lesz a kocsi. A sima esernyő kocsi meg nem biztos, hogy dönthető, illetve nem írtad mennyire egyszerűre gondolsz.

Én olyat választanék, ami könnyű, nem átfordítható karos, de dönthető a háttámla, mert még biztos sokszor elalszik. Legyen kupolája, ha nyárias, vagy minek mondják akkor jobban előre tudod hajtani, így nem süti annyira a nap sem a gyereket, persze csak ha megtűri, mert nem biztos hogy kilát annyira alóla ahogy szeretne.

pl [link]


[link]


Ezek könnyűnek számítanak.

2017. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, te ismered az igényeiteket. Én pl eltettem a nagy babakocsinkat, mikor 13 hónapos lett a fiam. Az utolsó hetekben alig párszor vettük elő, de nem szeretett már benne lenni. Van egy esernyőkocsi az autóban, azt se használtuk mióta betöltötte az 1 évet...
2017. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy babakocsi funkciói a gyerektöl függ.


Nekem a nagyobbik lányom imádott elöre nézni. De még 1 évesen sokszor séta közben aludt a babakocisba. Mi sokat utaztunk, és számított, milyen nehéz.


A kombi baba kocsink is szuper volt, de 12 kg volt, és szétkellett szedni mielött össze csuktuk. ìgy a kombi kocsi maradt a házban és a faluba használtuk. 1 évesen meg vettünk egy könnyebb babakocsit. Dönthetösége fontos volt, így egy britax babakocist vettünk, mert az teljesen dönthetö volt, egyben össze csukható és 6 kg. Habár lapra csukahtó volt, de nagyon kicsi volt.


Forgatható tolokarosat használtam egy ismerösömnél régen, de azt max akkor fordítottuk át, mikor szemböl sütött a nap. De erre jó volt a napvitorla.

2017. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legértelmesebb funkció egy babakocsin. :-)
2017. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Esernyőből ezt néztem ki. Nagyon könnyű, van vállpanátja, ezek mind tetszenek... Cska nem tudom, hogy nem hiányozna-e, hogy magammal szembe tudjam fordítani, ha akarom.

[link]

2017. márc. 14. 12:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Megszokod, hogy nem feléd néz, sokan csak addig fordítjuk magunk felé amíg mózeskosaras időszak van, utána sportrész van, ami általában már előre nézve van. Nem hinném hogy gond lenne, nálunk csak a mózesbe volt felém utána sportrész ami nem megfordítható volt. Amúgy ha belegondolsz háttal utazni rosszabb mit előre, bár lehet a babáknál még másképp van.
2017. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!