Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sport babakocsiba, olyanba...

Sport babakocsiba, olyanba ami majdnem vízszintbe dönthető, textil mózessel kiváltható a rendes mózeskosár?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallom, hogy nem használták sokáig a mózest, mert nem maradt meg benne a gyerek és hamar váltottak sport részre, persze alacsony támla döntéssel. Ezért gondoltam hogy esetleg a textilmózes aminek merev a háttámlája jó lehetne-e.
2017. márc. 16. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Közlekedés, lépcsőzés miatt mi mindkét gyerekkel egy könnyebb, vízszintesig dönthető sport babakocsit használtunk már újszülött kortól kb. 2,5 éves korig. Félbehajtott babatakarókat raktam az aljába időjárástól függő mennyiségben, arra meg egy textil pelust, plusz lábzsák volt az egész tetején, ha kellett.
2017. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MIlyen márkájú volt a babakocsid? Nézelődöm és elég kevés van ami teljesen vízszintes, inkább olyan van sok,hogy annak írják, de valójában 170 fok körüli, ezért gondoltam a textilmózest. Csak nyári baba lesz, így azt sem akarom hogy nagyon melege legyen.
2017. márc. 16. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy olyan legyen, amit tudsz szemből is tolni. ha ilyen a sport kocsi, akkor bele teheted a mózest (még ha nem is teljesen vízszintesig dönthető, akkor is, ez kiküszöbölhető takaróval.

viszont ha nem látod a gyereket, az zavaró. ha ő nem lát téged, az meg egyenesen rémisztő.

2017. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esprit Vegas Little Pilot

[link]

Biztos létezik jobb azóta, de végülis bírta a strapát, bár még vagy mínusz két kilónak örültem volna :)

2017. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!