Hogyan hordozzam?

Figyelt kérdés
Rendeltem kisfiamnak szövött hordozó kendőt. Kérdésem az, hogy hogyan is kössem fel magamra? Láttam róla soksok videót youtubeon, de nem tudom rendesen felkötni magamra, mert nagyon aktív, és a kezeit mindig felemeli és kapaszkodni akar a nyakamba vagy épp a hajamba. Ha meg berakom a zsebbe a kezét is, akkor sír és azon erőlködik, hogy azt kihúzza onnan. Amivel persze semmi gond nincsen, csak nekem úgy nem tűnik valami stabilnak, mert simán hátra csapja a fejét, ha valamit kiszúr és épp azt akarja nézegetni. Mikor alszik és úgy kötöm magamra, azzal semmi probléma, mert a feje a mellkasomon fekszik. Viszont ha ébren van, nézelődne. Hogy csináljam, hogy szabadon legyen a keze, tudjon forogni / nézelődni és extra stabil legyen? (4,5 hós)

2017. márc. 23. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4,5 hónapos baba nem nagyon lesz már el elöl a mellkason, a világ érdekli. A kis újszülöttek szeretnek mellkason lenni, de a te babád már nagy ehhez. Érdemes lenne a csípőn hordozásra váltani,majd a hátira. Ideális lenne hordozási tanácsadótól megtanulni a háti hordozás alapkötését, a batyut,később esetleg már _jó_ videókról más hátikötést is el tudsz sajátítani.
2017. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a csípőn vagy a háton hordozás lenne jó nektek. Érdemes felkeresni egy hordozási tanácsadót.
2017. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
van facen egy csoport, babahordozás-kérdések és válaszok névvel. Ott tudnak tanácsot adni, és hordozási tanácsadót, klubbot is ajánlanak a közeledben
2017. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat.
2017. márc. 24. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!