Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory vagy Stokke...

Stokke Xplory vagy Stokke Crusi a jobb?

Figyelt kérdés

Eddig Crusit szerettem volna, de most megláttam az új black melange Xploryt és teljesen beleszerettem.

Városban élünk, jók a járdák és általában kocsival megyünk mindenhova, ami 5 percnél több sétát igényelne. De a Crusi valahogy masszívabbnak, strapabíróbbnak tűnt, viszont annak most nem jött ki új verziója.


2017. márc. 24. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Xplory v5 van, pár hete használjuk de imádjuk nagyon! Ahogy észrevettem ez is strapabíró nem hiszem hogy a Crusi strapabírobb, de tényleg ha ti is vàrosba jó járdákon bevasárlóközpontokba használjátok arra tökeletes az Xplory mi nagyon szeretjuk..:)

Esetleg több kérdésed lenne szívesen válaszolok akàr privibe.:)

Üdv:L.

2017. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Nekünk xplory-nk van és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Mi a fővárosban élünk tehat szinte csak a varosban használjuk. Nagyon jo massziv babakocsi, nem mellesleg imádom ezt az elegáns dizájnt. 😁
2017. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Crusi-t nehéz tolni..egy tankhajó nem ajánlom.

Xplory V5-t imádjuk.

2017. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!