Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen 3 az 1-ben babakocsit...

Milyen 3 az 1-ben babakocsit ajánlanátok 100 ezer forint körül? Nektek bevált valamelyik? Vagy van olyan amit semmiképp sem érdemes megvenni? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi vettünk hauck vipert, 85 ezer újonnan a brendonból talán de használtan vettük. Az, hogy mire kell figyelni, attól függ hol/hogyan stb használnátok. Pl milyenek arra az utak? Súlya, mérete mindegy? Kocsi csomagtartó mérete, nem mindegyik váz fér be bármelyik kocsiba. Mi azért ezt vettük, mert nagy kerekei vannak, a többi 3:1-ben kocsihoz képest nem vészesen nehéz, 10 kg majdnem, sok másik 15 kg. Összecsukni 1 kézzel szerintem nem lehet, összecsukva is bőven foglal helyet. Szóval az igényektől függ a babakocsi.
2017. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Város, járda van mindenhol. A babakocsi a földszinti tárolóban lenne (lépcső oda nincs). Az autó Ford Focus szóval elég nagy a csomagtartó.
2017. márc. 25. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy Gracoval kezdtem a lányommal. Ott is van mózes, bár én ezt feleslegesnek tartom. Graco Quattro Tournak van szettje ( mózes, hordozó és babahordozó )olyan 50.000ft körül kapsz komplettet.

Utána sok babakocsi elfogyasztás után megálltunk egy Mamas&Papas Sola2-nél. Imádom! Szépen gurul,egy kézzel is lehet tolni, két irányba feltehető a vázra ) Én tényleg csak dicsérni tudom!Bár ha ezeket használtan megveszed ( babahordozó és a babakocsi sportüléssel ami vízszintesbe is tehető )akkor az is kb. 100.000ft körül lesz.

Most meg egy Peg Perego Pliko P3-at vettem, csak kocsit, mert a lányom már nagyobb, de nagyon dícsérik újszülött kortól, ha 3:1-et használnál, én biztos ilyet is vennék ha babám születne. Én ezt a 3 márkát ajánlom neked.

Amit ne vegyél ,hiába olcsó: Lorelli! Sok rosszat hallottam róla.

2017. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, amit kihagytam, hogy Graco Quattrot használtan kapsz 30.000-50.000ft-ig. De csakis személyes átvétellel vegyél, mert sokan átvernek ( rejtett hibákkal )ha postával kéred. Tudom, mert tapasztaltam sajnos. Nem értem miért kell anyukák között ilyet csinálni. :(
2017. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2017. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!