Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A régi autónkat lecseréljük...

A régi autónkat lecseréljük isofixes újra és szeretnék a 4 éves kb 18 kg-os lányomnak egy megbízható autósülést. Ötletek?

Figyelt kérdés
A biztonság és a kényelem az első mert sokat utazunk. A pajzsos nem jöhet szóba, mert nem viselné el. 15-36 kg közöttiket nézem, néztem ADAC és ÖAMTC tesztet is, de már belezavarodtam. Hétvégén megyünk szétnézni, de addig érdekelne vélemény akinek van, hogy tényleg jók-e? A cybex solution x2-fix illetve a römer kidfix xp sict között gondolkodok elsősorban, de más is érdekel, ha van jó ötlet?
2017. márc. 30. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Kidfix sict van mindkét gyereknek, tökéletesen elégedett vagyok vele.
2017. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindket gyereknek cybex solution x-fix van (az egyiknek a sima, lassan 7 eve vettuk, akkor az volt a legujabb, a fiatalabb gyereknek mar az x2-fixet vettuk).

En is sok teszteredmenyt atneztem, azok alapjan valasztottam ezt a markat/tipust, az ara nem erdekelt, mert tobbszor atautozunk Europan minden evben, igy jo ulest akartam.

Tokeletesen elegedett vagyok vele. Szerencsere nem volt balesetunk, ne is legyen, de egyebkent birja a strapat mindket ules. Kb ujszeru allapotuak, pedig pakolgattuk oket boven egyik autobol a masikba es sokat is vannak hasznalva. A nagyobbik gyerek 141 cm es vigan elfer benne meg most is.

Ha most kellene meg vennem egyet egy ujabb gyereknek, akkor valoszinuleg ismet megneznem az ujabb teszteredmenyeket, de ismet batran valasztanam ezt.

2017. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap megnézzük őket élőben is és akkor a kényelem alapján választunk a römer és a cybex között
2017. márc. 30. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!