Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozó​kendővel milyen...

Hordozó​kendővel milyen táskát visztek magatokkal?

Figyelt kérdés

Szövött kendőnk van, a baba két hónapos. Kenguru kötés vált be.

Egyrészt, erősen korlátozza a kezem, nem tudom felemelni, mert akkor lesodródik a vállamról. Felső polcról se tudok semmit levenni, vagy jelezni a buszon. De ez még a kisebb gond.

Ami több kényelmetlenséget okoz, hogy nem tudok táskát vinni. A hátizsák vállpántja szorosabbra feszíti a kendőt (baba nélkül próbáltam csak), a vállon átvetős pelenkázó táska is csak fél vállon hordható. Így kényelmetlen, lecsúszik, és féloldalas tartással tudom csak viselni. A baba is elcsúszik. Ha a nyakamon átvetem, akkor levágja a fejem.

Marad a szatyor, de az hosszú távon megint kényelmetlen.


Próbáltam előbb a táskát felvenni, aztán a kendőt, de akkor nem férek hozzá.


Nem hiszem el, hogy nem lehet megoldani. Ki milyet táskát használ? Vagy hogy oldja meg?



2017. ápr. 14. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem övtáskát, választhattam színeket és mintákat: [link]

Nézegesd meg, van többféle is.

2017. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy probalj mas megkotesi modot. Az nem ok, ha a baba csuszkal benne illetve te sem tudsz mozogni. Biztos tartast kell, hogy adjon. Keresgelj neten, videok kozott is rengeteg megkotesi mod van. En a vallamon keresztben atteszem a pelenkazo taskat, miutan a babat magamra kotottem, igy nem esik le, nem kenyelmetlen. A taska pantja a baba hatanal van, igy ot sem zavarja s olyan hosszura van allitva, hogy a taska resze a csipomnel van, igy fel kezzel is siman bele tudok nyulni akarmiert.
2017. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1., a hátadon keresztezd meg a kendőt, mielőtt előre hozod a baba lábához! Ez sokkal nagyobb mozgásteret ad a válladnak, karodnak. Ez a technika majd a háton hordozásnál is nagyon fontos lesz, ha pl házimunkát akarsz hordozás közben végezni. Amúgy van egy sejtésem az elmondottak alapján, hogy valami nem jó a megkötéssel.

Ezt nézd meg: [link]

És precízen (!!!) kövesd az útmutatást!

2., Én elöl hordozásnál hátizsákot szoktam vinni, háton hordozáshoz "banyatankot". Ok, én 3 gyerek cuccát cipelem, de a banyatank még a középsőnek babakocsi-helyettesítőként is megteszi. ;-)

2017. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jól kötöd meg, ha a kezedet nem tudod felemelni. Egy jól megkötött kendőben a baba fixen van, és a te mozgásodat sem korlátozza.

Én hátizsákkal jártam, ha meg a hátamon volt a gyerek, akkor a hátizsákot előre tettem, vagy ha nem hosszú időre mentem és nem terveztem pl pelust cserélni, akkor táska nélkül, csak mindent begyűrtem a nadrágzsebbe (zsepi, kulcs, telefon, pénz).

2017. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!