Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert Silver babakocsiról...

Kunert Silver babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Olyanokat kérdeznék, akik tényleg használták. Köszönöm!


2017. ápr. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem gagyi.


Gondolj bele, egy átlagos babakocsi 200-250.000 Ft. Ez meg ha nem akciós 80.000 Ft. Szóval vsz ez olyan is. Azért nem szabadna, hogy 2 babakocsi között ekkora különbség legyen.

2017. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyesekkel nagyon elszaladt a ló, ha azt gondolják és híresztelik hogy egy babakocsinak 200 000- 250 000 forintba kell kerülnie. Ugyanúgy el tudod vele sétáltatni vele a kisdedet mint egy olcsóbbal.

Nem kell szerintem vagyonokat költeni egy babakocsira. Menj be egy boltba, próbáld tologatni, nézd meg milyen tapintásra s ha megfelel, vedd meg nyugodtan. Nem fog szétesni, nem fog lelkileg sérülni a baba ha nem félmilliós kocsiban furikáztok.

2017. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

Első válaszadó vagyok.


Attól, hogy nem értesz velem egyet, még nem kell lenullázni a válaszomat!


Nem híresztelek semmit, csak van rapasztalatom.

Segítek! Keress rá bárhol egy Chicco, Peg perego, Maxi Cosi, ABC Design, vagy Cam babakocsira. Elárulom, 150-250.000 között fogsz találni kocsit. Ez nem nagyzolás, hanem tény. Ez az ára. Én is jobban örültem volna, ha nem ez lenne az igazság, de az ember mérlegel. Mit is?

Amíg pici, vízszintben jó neki lenni, tehát a mózeskosár kell. Hordozó nélkül nem teheted autóba, tehát az is kell. Itt választhatsz, hogy a vázra kompatibilis legyen-e. Az enyém nem az, mert hordozóban max. 1 órát tölthet, tehát levegőztetni nem abban visszük, így inkább egy jobb hordozót vettünk isofixszel az autóba. A sportrész a 3. funkció. Annak nagyon jónak kell lennie, hiszen a mózest kb. 6-8 hónaposan kinövi, így a további 1,5-2 évben a sportrészben levegőzik. Nem árt, ha nem fapados, bőven párnázott, tágas, de mélyre dönthető a háttámlája. Az sem hátrány, ha nagyok a kerekei és jó a rugózása, hogy amennyire lehet, ne érezze a pici az út hibáit. Nem kevésbé fontos, a babakocsi súlya és mérete. Mire akarjuk használni, és hol? Ha rossz az út, jobb a vastag és nagy kerék, esetleg a 3 kerekű terepkocsi. Itt Budapesten mondjuk viszonylag jók a járdák, de pl. a villamossínek miatt nem praktikus kimondottan kis kerekű kocsit venni. Fontos, hogy mivel közlekedsz? Autóval, vagy BKK-val? Ha autóval, akkor mekkora helyed van a csomagtartóban? Ha Combi autód van, akkor bármi befér. Ha kisebb, akkor érdemes annak megfelelően választani babakocsit. Ha BKK-zol, akkor milyen lehetőségeid vannak? Alacsony padlós, vagy lépcsős a jármű? Hol laksz? Családi ház, vagy társasház? Ha társasház, van-e, és mekkora lift? Végül még 1 tényező! Van-e köztetek jelentős magasságkülönbség? Mindketten tologatjátok-e? Mert akkor érdemes állítható tolókarú kocsit venni.

Ez a sok tényező mind fontos. Hogy ezek mind meglegyenek, alaposan körül kell nézni, és ha ezt megtesszük, rájövünk, hogy a tökéletes kocsi még nem született meg, de vannak hasonlatosak hozzá. A szóban forgó példányok viszont nem pusziért vannak. A fent leírt árakon osztogatják őket.


Lám-lám, mégsem vagyok én sznob, csak előrelátó.

2017. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok. nem pontoztalak le.

Persze, elfogadom a Te nézőpontodat is, de hidd el, hogy ha egy babakocsi nem 250 000 ft, attól még lehet rendesen kipárnázott, megfelelő.

Nyilvan a kérdező tisztában van a környezettel ahol használni fogja, kell e lépcsőznie vagy nem, kell e tömegközlekedni vagy van autó, anyagi helyzetével.

Valószínűleg nem azért nézeget olcsóbb babakocsikat, mert félmilliókat tudna költeni rá...és legyünk őszinték...minket sem olyan hiper szuper extra mega divatkocsikban toszogáltak.

2017. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első, és a harmadik válaszra reagálnék.

Miért írsz véleményt, ha nem volt ilyen kocsid? Ne a jóskapista véleményére alapozzunk már :D !

Olyanról írj, amit használtál is.

Kunert Goldunk volt, 3 in 1. Nagy kerekű, hátul rugós, elől bolygósítható, mind a városban, mind itthon (külterületen élünk, kavicsos utcákon sétáltunk) megállta a helyét. A városban levő nagy padkák sem jelentettek akadályt, felfújható és bolygósítható kerekei voltak, sosem volt vele probléma.

A tolókarja állítható, így a nálam 1 fejjel magasabb férjem is kényelmesen tudta tologatni.

A sportrész teljesen dönthető és óriási hely van benne! A mózes is emelhető 2 fokozatban, szintén nagy hely van benne, kényelmesen bele tudtam takaróba bugyolálni a babát.

Alumínium vázas, így a súlya sem vészes, nem okoz nehézséget megemelni.

A tapasztalataim alapján ez egy szuper babakocsi, csak az extrákkal kell kérni, így kb.85.000 a vége.

2019. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!