Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akik Stokke babakocsit vettek,...

Akik Stokke babakocsit vettek, a baba mennyi idős koráig használtátok? Megvoltatok elégedve vele?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
1 hónapig, és nagyon nem.
2017. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
NAgyon szerettem volna ilyent venni a derekam miatt, kaptam kipróbálásra, de nem vált be. Mondjuk csak egy hetet adtam neki, lehet, hogy én voltam türelmetlen.
2017. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Én a stokke és a concord kocsik között vacilláltam. Képek alapján inkább a stokke tetszett. Egy bababoltban tologattuk szetszedtuk mindkettőt a férjemmel és nekem a stokke kicsit labilisnak tűnt, úgyhogy mi végül a concordot vettük meg. Ez tegnapelőtt volt, úgyhogy gyakorlati tapasztalatom nincs meg. Viszont az egyik szomszedunknak stokke kocsija van, ő imádja, lassan egy éves a gyereke.
2017. máj. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Ha jól tudom az instán számtalan magyar anyuka van fent csak be kell ütnöd hogy Stokke babakocsi, fent vannak képekkel, névvel, szerintem szívesen válaszolnak az összes kérdésedre.

Ha jól emlékszem a Dobó Ági szépségkirálynő áradozott erről a babakocsiról a blogjában, és az ő kisfia 2,5 éves koráig használta.

A gyk.hu molotov koktél dícsérni egy félmilliós babakocsit, pedig az egyetlen hátránya az ára!

Én csak jókat tudtam mondani róla és lehazugoztak...

Én semmilyen instabilitást nem éreztem inkább sokkal masszívvabbnak látszik mint az összes többi.

A Mammutban ki van állítva többféle is, nyugodtan tologathatod, húzogathatod, nagyon segítőkészek a boltban.

Minden jót!

2017. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
4es, ne haragudj, de te hazugoztál le mindenkit aki nem volt elájulva tőle. Mi megmondtuk hogy volt ilyenünk de nem jött be, az én gyerekem üvöltött benne, ráadásul volt hogy majdnem kiborítottam, mert annyira instabil volt NEKEM. Meg még vagy 5 másik válaszolónak annál a kérdésnél. Mi vettünk egy másikat, az se volt sokkal olcsóbb mint a stokke, de azt imádja a gyerek, alig lehetett 2.5 évesen kirobbantani belőle.
2017. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom milyen régi es használt típust vehettel mert a V4/V5 nekem ez volt, egy tankkal er fel!

Azert a nevetséges, primitív versbe foglalt karomkodasa nem azonos mint hogy en most is azt állítom a világ egyik egy legjobban kiképzett es legbiztonságosabb babakocsikat

Peg perego book-azonos árban?

230-250 ezerben all in!!

320.000 a V5 sport része!

100.000 a babahordozaj

70.000 a Mózese

35000 a lsbzsak

Nem olcsobb?

Nem ertem.

2017. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ki beszélt peg peregorol? Egy szóval sem mondtam hogy olyat vettünk. És akárhogy verheted magad a földhöz, meg hazugozhatsz le bárkit, ha valakinek nem vált be, nem vált be, ennyi. Vehetnék három stokket-is, de akkor se kéne ha utánam dobnák.
2017. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

Drágám, ezzel a hazudozással le kene állnod...

A vehetnek 3 Stokket is, ha utánam dobnak sem kene ez baromi hihető mindenkinek...

En meg azt nondom a kedveskerdezonek hogy kettőt is vettem :)))

A V4-et eladtam, a V5 egy 15 hosnak vettem meg.

A kérdés arra irányult meddig lehet használni.

2,5 eves is simán belefér.

2017. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Hogy jössz te ahhoz hogy bárkit is lehazugozz nem hogy egy idegent...de nem szállok intelligencia harcba fegyvertelen emberrel...Ilyen hozzáállással gyereked sincs nem hogy stokked...itt éled ki magad mindenkit hazugozol mert a valóságban senki nem áll szóba veled. De áruld már el nekem honnan vetted a csekélyke intelligenciáddal hogy nekem peg peregom-van? Hm? Mert hogy ilyet sosem állítottam. Inkább kezeltesd magad.
2017. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Yioda(aki állandóan lehazugoz mindenkit)


Ezúton is üzenem hogy köszönöm a kedves privátodat de nem vagyok prosti, és fürödni is szoktam. Akkor is ha te ennél sokkal csúnyábbat írtál, de ez nem az én szegénységi bizonyítványom.

2017. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!