Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használ valaki baby desing...

Kriszitna27 kérdése:

Használ valaki baby desing babakocsit? Vélemények érdekelnének a márkáról!

Figyelt kérdés
Sportbabakocsit vennék de nem tudom eldönteni, hogy baby desing walker lite vagy clever legyen!!!!

2017. máj. 15. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem clever van. Nagyon szeretem. Mondjuk én neten néztem utána és rendeltem, így nem tudtam kipróbálni élőben és volt egy összeghatár is, hogy felé nem megyek.

Nagyon strapa, jó funkciókkal rendelkezik.


Ha teheted személyesen vedd meg, mert akkor élőben is össze tudod hasonlítani, hogy mennyire könnyű összecsukni stb. mert azért sok mindent nem írnak le neten a tulajdonságok között.

2017. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a neten kell rendelnem mert itt nálunk nincs olyan bolt ahol lehetne venni és megnézni, egyedül a brendon de ott egyik sem tetszett. a clever és a walker között vacilálok de éppen az a bajom hogy nem látom élőben és pl. melyik a nagyobb vagy kényelmesebb a babának
2017. máj. 16. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a youtubon is néztem videókat a babakocsikról. Ott bemutatják azokat.

Ahogy nézem, a walker kiskerekű, a clever viszont hátul nagy kerekű. Én az összecsukásnál figyelembe vettem, hogy milyen befér-e a csomagtartóba? Pl. van pár nagykerekű babakocsi, ahol a kerekeket ki kell szedni összecsukás előtt. Hát, arra nekem pl. nem volt időm.

A walker videoból nem derül ki számomra, hogy mennyire lehet lehajtani a kupolát.

És igazából, ahogy nézem egyik sem tud többet a baby design sport mini-nél.

Nekünk van sport mini is, és ugyanezeket tudja, ha nem többet. A kupola szinte a karfáig leengedhető (ezt a fiam értékeli :) ).


Én azt csinálnám a helyedben, hogy megnézném egyenként, hogy kinyitva mekkorák, hány kiló a babakocsi, összecsukva mi a méretük, megnézném a youtube ajánlókat és döntenék.

(Az ilyenek, hogy duplán párnázott, meg ilyen hülyeségeket ne nézz, mert mindegyik párnázott.)

2017. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm néztem a videokat a walker lite felé hajlok mert annak a karfája tálcás az szerintem praktikus viszont pl nem derül ki hogy levehető-e, meg én szeretnék nagy babakocsit és a méretek alapján a clever nagyobb, a minit kilőttem mert az a legkisebb
2017. máj. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!