Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valakinek van Karex twing...

Valakinek van Karex twing multifunkciós babakocsija? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van, alapvetően szeretem. Nagyon könnyű tolni terepen is, irányítani is, állítani lehet a tolókar magasságát, ami jó, mert a férjem magas, én alacsony vagyok.

Nagyon tetszett a vásárláskor, hogy nagy d színválaszték.

Nagyon jó a rugózása, jól el lehet ringatni benne a picit akkor is ha áll a kocsi.

Ami negatívum: úgy látom kicsit gyorsan kopik a kereke, bár nem rég óta használjuk még, szóval nem tudom hosszú távon ez mennyire fog problémát okozni.

A mózes részre kicsit szűkösen lehet ráhúzni a "lábzsákot".

Nehéz az alsó kosarába pakolni. Nagy a kosár, de szűk a hely ahol bele tudsz nyúlni, nehéz betuszkolni pl egy csomag pelust.

Mindent összevetve szeretjük.

2017. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!