Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek mikortól lehet a...

Hambi20 kérdése:

Szerintetek mikortól lehet a babát biciklis ülésbe belerakni, biciklin vinni?

Figyelt kérdés
Most 10 hónapos.
2017. máj. 19. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már stabilan és magától ül.
2017. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja, stabil üléstől.
2017. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs ha hülyeséget írok, de ezen már én is gondolkodtam és felmerült bennem hogy mi van ha abban alszik el? Azt ugye nem lehet hátra dönteninés egy hirtelen kanyarnál vagy fékezésnél nem lesz baja? Kislányom 14 hós de még elalszik babakocsiban is séta közbe így én sem tudom mi használhatjuk e
2017. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van dönthető (de abba se lehet ülni tudás előtt, mert a ráható erők károsak lennének a gerincére), be is kötöd, bukósisak is illene rá és akkor baja semmi.
2017. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Ez egyáltalán biztonságos? Én nem tenném bele.
2017. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Mi van, ha elborulsz a bicajjal, cagy elüt egy autó? Azért ilyen előfordulhat. És akkor a gyereknek kb annyi az ülésben.
2017. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Aki nem tenné bele, nem us viszi biciklin a kicsit?
2017. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!