Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 4baby atomic babakocsiról...

4baby atomic babakocsiról vélemények? Ha nem ez, mi?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos kevés véleményt találtam róla utcán sem láttam senkinél. Lassan itt az idő, hogy kiválsszuk a babakocsit és még mindig nem tudjuk, hogy 3in1 vagy egy sima mózesest válasszunk a kezdeti hónapokra..?? Multifunkciósból ezt ajánlották a boltban vagy a hauckot de az nekem annyira nem szimpi a kerekei miatt.


Annyi az igényünk, hogy könnyű és ne túl nagy legyen, mert régi típusú bérházban élünk és se tároló se lift, szóval meg kell vele másznom a harmdikat mindig.

Tervezek vele ide-oda mászkálni, buszozni is majd, de azt csak ha nagyon muszáj, amúgy sima városi viszonyokra kellene. Árban kb. ennyit szánnánk rá, mert bár nagyon tetszenek a drága babakocsik is, mi nem tudjuk megfizetni.


Ha valakinek van vagy volt segítsen már. Ha valakinek ötlete van, ha nem ez mi, akkor azt is meghallgatnám.


Kösz!!!



2017. máj. 24. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt a babakocsit néztek most ki. A régebbi modellt a 2017est. Végül megvetted? Tapasztalatod leírnád róla?
2018. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akarom mondani nem a 2017est..
2018. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!