Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mire esküsztök? Multifunkci...

Ti mire esküsztök? Multifunkciós, vagy elsőre egy mózes meg egy jó hordozó aztán egy könnyű kis dönthető sport?

Figyelt kérdés

A kerekeknél tényleg zavaró lehet ha elől dupla mert közé megy a kosz, télen a jégdarabok, kövek, stb?

Inkább azok véleménye érdekel akik ősszel-télen szültek, mert nekünk szeptember végére jön majd a baba és azért a hidegben én mózesest mindenképpen szeretnék.



2017. máj. 24. 14:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

3 részes kocsit vettünk, decemberi a fiam.

Hauck Trio Set amúgy.

Ha teheted, nézd meg nagyobb baba boltokban, hogy milyen kocsik vannak, mert bizony tudnak az emberek válogatni :D Ha látod, melyiknek jó a kereke, vagy mi miatt jó az egyik típus, akkor tudod az irányt hogy mit szeretnél véglegesen. Én nem vagyok válogatós, ezt vettük meg használtan és a célnak tökéletesen megfelel (erre az 1 évre..).


Én abszolút meg vagyok elégedve a Hauck-kal, bár a kereke pont ennek tipikus két kezes dolog, nem a legsimulékonyabb az irányítása. Egy kézzel pl nem tudom fordítani. De mindezek ellenére, imádom, hogy a váz adott és csak a kornak megfelelő részt pattintom rá. Jelenleg már a sport résznél járunk, de a mózest pl csak 3 hónapig használtuk. Utána már unta a fekvést, cseréltünk az autós ülésre.


Téli dolgok: Elől dupla kerekű ez a kocsi, de nem okozott gondot. A városban mindenhol sóztak, nem kellett hóban gázolnunk. Viszont ha latyak volt, azon is átment rendesen. Száraz időben még földes útra meg fűre is vittem, simán megy. De szerintem a legtöbb kocsi ilyen.

Őszintén szólva én nem tisztítottam a kerekeit. Megszáradt a levegőn, előszobában volt, lepotyogott a só, összesöpörtem. Ha saras lett akkor is csak a nagyját takarítottam le, a többi menet közben úgyis leesik. Ha kertes házatok van, egy slag viszont biztos jó munkát végezne :D Én azzal takarítanám tuti.

2017. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos akkor dol el , ha mar megvan a baba. Az enyem utalta a mozest.

A baratnom fia meg 4 honapos koraig orakat aludt benne.

Gyerekfuggo.

En 8 honapos koraig az autos hordozot pattintottam ra ( kulfoldon elunk, itt mindenki igy hasznalja, semmi baja nem lesz ! )

Azota kagylouleses Quinny-nk van.


Amit nem ajanlok, a felfujhato kereket, mert tuti a legrosszabbkor durran ki, mikor a varos kozeperol kell hazatolni a kocsit hatezer cuccal.

2017. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszi köszi!


A hauckot néztem, az van a bnőmnek ő tök szereti. De pont ő mondta, hogy bemegy a kerekei közé minden nyavaja, emellett egyébként csapatja vele és bírja a kocsi.


Voltam nagyobb boltokban, konkrétan kettőben de az egyikben milliomosoknak való kocsik vannak a másikban meg kb három márkát nyomnak. Kunert, 4baby, Baby Design Lupo meg pár ami nem az az árkategória amiben gondolkozok)


A kunerten elgondolkoztam abból is a libero 3in1-on, nekem az a pink pöttyös bejönne. A 4 baby-t azt nem ismerik, én sem csak a boltos, utcán sem láttam sosem, használtban is egy szem van jelenleg.

Ezen kívül néztem a MamaKiddies-t is webáruházban.


Én sem lennék válogatós, de keresztszülőtől kapjuk és nem akarok pofátlan lenni, hogy egy drágát vagy sz@rt választok és utána nekiállok nyávogni hogy mégsem ez kellett volna. Kellemetlen.


Felfújhatós kerekűről sok szépet hallottam :D igen azt mi sem szeretnénk. Nem kertes házban lakunk hanem sima lépcsőházban szóval nincs slagos leveretés de valaki mondta hogy ő műtős cipővédőt húz a kerekére télen és így nem lesz kosz.

Nálunk is vagy a lépcsőházban lesz vagy az előszobában, ha egyáltalán valaha tudok majd választani valamit.

2017. máj. 24. 15:24
 4/27 A kérdező kommentje:

hja azt elfelejtettem írni hogy a kunert és a mammakiddies is pumpálhatós asszem (a kunert tuti) de legalább könnyű... minél többet gondolkozok meg olvasok annál több minden felmerül.

Az ernyőre csukhatók azok nagyon instabilak? Nekem az is adná majd persze ha nagyobb lesz a baba, mert nincs kocsink (bár addig még lehet) és szeretek ide-oda menni spontán, nameg benn lakunk egy nagyváros közepén és innen azért illene a zöldövezet felé menni játszóterezni meg sétálni. (magyarul tervezek vele tömegközlekedni is, mert itt szmog van és nulla értelmes park vagy játszótér ;) )

2017. máj. 24. 15:36
 5/27 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy a legtöbb 3 az 1-ben típust szépen össze lehet csukni, hogy elférjen a kocsi csomagtartóban. Az esernyős az igen, 8 hónap 1 év fölött érdemes amikor már biztosan rendesen ül.
2017. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Értem. A hauckra azt írták vhol h kicsi a mózese. Kicsi? Boltban nekem egyáltalán nem tűnt annak de nem volt nálam kéznél egy téliesre beöltöztetett baba sem hogy kipróbáljam hogy belefér-e :D
2017. máj. 24. 16:27
 7/27 anonim ***** válasza:

Mi is szeptemberre várjuk az első babánkat, már megvettük a babakocsit. 3 az 1-ben, Adamex York

Nézz utána ennek a típusnak is, mi eddig csak jókat hallottunk róla.

2017. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi, jól néz ki de hol kapható? Mert én így hirtelen ahogy rákerestem nekem semmit nem adott ki max külföldöt. A másik hogy 120 körül írta és nem az a bajom, hogy nem venné meg a baba ketresztanyukája de nincs pofám ilyet kérni tőle. Azt meg tuti nem engedné, hogy felesbe vagy ilyesmi. Eddig mi kínosan figyeltünk rá, hogy max 80ig nézzünk, és mutassunk neki is, mert ő ragaszkodott hozzá, hogy ő megveszi, hiába mondtuk, hogy ez túl nagy ajándék. :) azért szerintem nagyon kedves tőle, jófej sógornőm van, de nem akarok ezzel visszaélni.
2017. máj. 24. 17:54
 9/27 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon vagány kis kocsi, lehet ez is lengyel lenne? Annyi lengyel kocsi van már hogy eligazodni nem lehet rajta.


korrekt kinézetre csak egy büdös szót se értek belőle :D [link]

2017. máj. 24. 18:00
 10/27 anonim ***** válasza:

Akkor szépen sorban... 😃

Mi használtan vettük a Jófogásról, 88000 forintért. Újonnan tényleg olyan 160-170000 körül van. Mindenképp nézd meg pl. a Jófogást, Vaterát...stb.

Nem tudom hol éltek, de a Baby Center boltjaiban lehet kapni ezt a típust (Bp, Szeged, Győr, Debrecen...illetve van webáruházuk is)

2017. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!