Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lázcsillapítás hordozókendővel...

Lázcsillapítás hordozókendővel? Mi ez a marhaság?

Figyelt kérdés

Most olvastam az imént, hogy lázas gyereket direkt magukra kötnek, hogy a "bőr-bőr kontaktus" által segítsék a lázcsillapítást.


Van ennek valamilyen szakirodalma?

Vagy honnan veszik ezt?


Láznál pont az a lényeg hogy ne akadályozzuk a hőleadást. Laza szellős ruházat, könnyű takaró, hűvös szoba...

Mégis hogy segítene az ellenkezője?

30 fokban magunkra kötni, hogy még jobban izzadjon, még jobban kiszáradjon...


Hátibabával is ajánlották, tehát a kendőben való szoptatáshoz sincs köze.


2017. máj. 31. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert a hordozokendo es a 4 eves korig szoptatas MINDENRE megoldas ;)
2017. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt még sosem hallottam, de inkább maradnék a kúp mellett. Gyógyszer vagy nem, ne szenvedjen a baba, ha nem muszáj.
2017. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
valaki agyfaszt kaphatott amikor ezt kitalálta. persze, az ilyen meg még 18 éves koráig is szoptatással nyugtatja meg a gyereket.
2017. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hordozok de el se tudnám képzelni lázcsillapításra. Nem is hallottam még róla.
2017. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Babahordozós kérdezz felelek fb csoportban taglalják. Nem vagyok tag, ismerősöm kérte ki a véleményem róla.
2017. máj. 31. 16:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor gondolom van a csoportban hordozási tanácsadó, aki tudja erre a hiteles választ.

Rengeteg hamis információ terjed a neten, jobb, ha az ember utánanéz, mert ilyen álhírek akár halált is okozhatnak. Volt, amikor egy mérgező növény teáját ajánlották meghűlésre. Ettől még nem minden gyógynövény lesz rossz, és nem lesz mindenki kuruzsló bába, aki kamillateát adott már gyereknek.

2017. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Pont az első hozzászóló, aki támogatta, hordozási tanácsadó minőségben írt.

Ott nem tudom megkérdezni, mert csak ezért nem fogok csatlakozni (egyébként totyogóval csatosozunk, tehát nem vagyok hordozás ellenes),

örülnék ha itt írna valaki, hogy mi ez az egész.

2017. máj. 31. 19:13
 8/14 anonim válasza:
Adjneki lázcsillapítót és engedd a testének hogy hülni tudjon.Természetesen csak egy kis vékony lepedővel takard be.
2017. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as, félreértetted a kérdést.
2017. máj. 31. 20:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én hordozok, emellett kért császárom volt és nem szoptatok, ezt adjátok össze :D


amúgy azért írják, mert egyrészt megnyugszik, mikor felkötik, másrészt segíti a kicsi hőszabályozását az anya testhő-leadása.


[link]

2017. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!