Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Trailz vagy Stokke Xplory?

Stokke Trailz vagy Stokke Xplory?

Figyelt kérdés

Városban lakunk, általános használatra vásároljuk, mindkettőt kipróbáltuk boltban de igyse tudunk dönteni.

Bevasárláshoz nemkell, tömegközlekedni nem fogunk.

Kinek melyik vált be jobban?

Pozitív negatív vélemények?

Ki melyik fajta hordozót vette mellé?

Mózeskosár mennyire hasznos?

Köszönöm előre is


2017. jún. 12. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk xplory volt, de pozitívat nem tudok róla mondani. Talán azt hogy magasan van benne a gyerek, de az enyém egyből üvölteni kezdett amint beletettük, nem maradt meg benne. Ráadásul nekem nem is volt kellően stabil, volt hogy egy kis padkánál megbillent és majdnem felborult.


De majd jön az egyik válaszoló aki véres szájjal védi a stokkét, és szerinte mindenki hazudik akinek nem vált be, pedig ha visszaolvasol pár kérdést, vagyunk jó páran. Mi lecseréltük 3 hónap után.

2017. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a részletes választ, remélem mindenki ilyen értelmesen inteligensen tud majd válaszolni!:)

Nem szeretnék vitát, csak mint kezdőanyuka véleményeket kérni tapasztalt anyukáktól!:)

Köszönöm!

Üdv.L

2017. jún. 12. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Én is azt vettem észre ezek nagyon instabilak.
2017. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem instabil az Xplory, én is dilemmáztam a kettő között, végül az xplory lett, valahogy ránézésre jobban tetszik, meg nekem a bevásárló táskája is jobban tetszik, mint az ilyen alsó kosár. De inkább angolul érdemes amúgy keresgélni tapasztalatokat, mert még úgy se olyan rengeteg van, nem hogy magyarul, mert úgy kb semmi. A trailz viszonylag új, meg nem is olyan népszerű, mint az xplory így utóbbiról jóval több véleményt fogsz nyilván találni.

Itt egy videó a kettőről együtt láthatók: https://www.youtube.com/watch?v=I96wM8JwwHk


Ha van lehetőséged nézd meg őket élőben, én pl. amikor mi vettük Trailzt nem is tudtam élőben megnézni sehol, lehet, ha tudtam volna, akkor jobban tetszik, szóval így online képek/videók stb. alapján döntöttem.


Hordozót én a sajátjukat választottam, tudom, hogy a maxi cosi nagy divat, de pl. a (stokke) besafe modellek kupola működése is jobban bejön nekem, az öv is (mágnesesség miatt könnyebben kezelhető, ötpontos nem csak hárompontos)

Az izi go-t ajánlom inkább az izi sleep jóval nehezebb, nekem ez túl nagy hátrány volt.

A mózes jó, amúgy az angoloknál mások az ajánlások és dettó ugyanez az egész kocsi, mégis ott a sportülést az újszülött betéttel ajánlják nyugodtan újszülött kortól is, míg más országokban, pl. nálunk is, csak olyan 6 hónapos kortól ajánlják a sportot, addig meg a mózest. Szóval ez kb. döntsd el te melyik ország ajánlásai tetszenek jobban, mert az angol gyerekek se nyomorodnak meg a más előírások miatt. Meg hát nem biztos, hogy a te gyereked szívesen fog feküdni a mózesben annyi idős koráig, mert nem lát úgy ki stb. és lehet előbb elkezditek a sportot használni. Amúgy szerintem a betéttel nem is olyan vészes, mint ahogy olvasgattam, hogy mennyi helyen előadják, hogy úristen kagylóülésben tönkrecseszik a gyereket, aztán szerintem élőben ezek az emberek nem is látták milyen is ez az újszülött betéttel.

2017. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!