Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babahordozóval kapcsolatos...

Babahordozóval kapcsolatos kérdés. Ki mibe tette a kocsiba a babát?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Ti az autóba mibe raktátok a babát ? Banahordozóba vagy autósülésbe ? Nem tudom van e értelme megvenni a babahordozót 5-6 hós korára kinőné,viszont az autósülésbe meg ülnie kellene már újszülött korától. Mennyire rossz ez a gerincének.

Babahordozóból vennék ruha anyagút az lényegesen olcsóbb.



2017. jún. 13. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Babahordozóba.

Egy újszülöttet nem tudsz és nem is szabad ültetni.

2017. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
A hordozó nálunk olyan, amit autóba nem lehet bekötni. 0-13 kilós autós ülésben ül a kocsiban, aminek végülis igen, hordozó formája van.
2017. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Csak babahordozó jöhet szóba!

Én sokat használom, mert a babakocsi vázába is be lehet pattintani. Szereti, mert jobban kilát, mint egy mózeskosaras kocsiból.

2017. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Babahordozó volt a kocsiba. A babakocsi váza esernyőre csukható és a váz , vásárlásnál stb egyszerűbb volt,így mint ha lett volna egy gyerekülés és még plusz a hordit is beraktam volna vagy a nagy mózest,mert a váz lábnál elfért. Mire a hordit kinőtte már jó volt neki a babakocsin a vízszintesig dönthető sport.
2017. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor hülyeség h 5-6 hós korára kinövi a babahordozót ?
2017. jún. 13. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tehetsz autós ülésbe egy ülni nem tudó gyereket, óriási neki és benne sem maradna, nem tartja magát. De szerintem a kresz sem engedi, mert egyáltalán nem biztonságos. Muszáj hordozót venni, ha kocsiban fog utazni. Nekünk 9 hónapos koráig jó volt.
2017. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Sok mindent ki fog nőni ennél gyorsabban is. Mondjuk vehetnél csak 80-as ruhákat is, hisz az 56-62...olyan felesleges, alig lesz rajta. Tiszta pénzkidobás.

Mózes se kell, azt is csak 4-6 hónapig nyúzza majd.

Kiságy is minek.


Irónia off.

10 hónaposan cseréltük a bébihordozót extra nagy gyerekkel.

Egyébként léteznek kombi gyerekülések 0-18 kg-ig, mint a Maxicosi milofix is, de nem az igaziak.

2017. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

8 hónapos a lányom, még mindig hordozóban ül az autóban. Praktikus, mert a babakocsi vázra rà tudom tenni.

Most kezdtük el nézegetni az autós üléseket, de még a hordozót sem nőtte ki, teljesen jó az is még pár hónapig.

Ennyi erővel minden pénzkidobás, hiszen egy baba mindent kinő! Az elején a lányom hétről-hétre nőtte ki a ruhákat. Már két zsák ruha van elcsomagolva, kinőtte a mózest, a fürdetőkádat a játszószőnyeget és még sorolhatnám. Ez ezzel jár.

2017. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi is 3 az 1-ben babakocsit vettünk, így hordozóban van a kocsiban.

Mivel mindenképp kell venni autós ülést, pont jól jön ki a hordozóval: fél évesen kinövi, addigra meg veszünk olyat ami kitart 12 éves koráig. Egy csomó helyen vannak már olyan ülések, amiket át lehet alakítani kornak megfelelően. Dönteni lehet, később ülésmagasítónak lehet használni stb. Így csak 1x veszünk ülést.

2017. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

a hordozó jó. tudod benne hozni-vinni a gyereket autó-bolt, autó lakás között... ha elaludt, akár benne is hagyhatod kicsit. de pl mi hozzátáplálás kezdetén is azt használtuk széknek, abban "ült", mivel ülni még nem tudott. cuccokkal együtt egyszerűb volt hordozóban felvinni a gyereket a 3-ra, vagy le onnan, le lehet tenni a gyereket addig a földre, amíg az ember bepakol a csomagtartóba vagy előveszi a babakocsit.

lakáson belül is tudod vinni ide-oda, hogy nézelődjön amíg pl főzöl, hacsak nem ruházol be egy pihenőszékre is még mellé.

szerintem az egyik legjobb találmány... de azért jó ha tudod, hogy vannak újszülöttkortól használható autósulések is. ezek dönthetők, fektethetők, kb ugyanolyan, mint egy hordozó, csak nagyobb, szűkítő kell hozzá, ezek szerintem mind isofixesek és háttal beköthetőek.


"Babahordozóból vennék ruha anyagút az lényegesen olcsóbb."

csak kíváncsi vagyok: ez milyen? elképzelni sem tudom, mire gondolsz :o

2017. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!