Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke xplory v5 vélemény?

Stokke xplory v5 vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a stokke babakocsiról?

Megéri megvenni?

A brendonban kb 310.000ft.


2017. jún. 18. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Véleményt kértél én elmondom a saját tapasutalatot. Csomo ilyen "dizájn"babakocsit látok manapság csini anyukák tologatják drága kocsiban a gyereket kozben full kényelmetlennek tunik szerintem. Kinn voltunk játszon mivel minimális csomagtartoja van ezért az anyuka telepakolta cucokkal a mozest v fene tudja mi volt már azon. Mutatom is Férjemnek. És bakker egyszer csak a sok lom alatt feltunik egy kisbaba keze! Rápakolta az idiota!

Én véleményem ennyiért veszek magunknak még egy kisautot :D

Másik: spirtrészét kotve hiszem hogy nullára tudjaa ledonteni max ugy hogy aa gyerek lába az égben van.

Nekunk ez fontos volt strapabiro babaakocsi sport részét le tudjam teljes donteni. Igy abc design turbo s6 lett. Sose választanék másik baabakocsit. Nagyon nagy de nekunk kombink van ezzel számoltunk. Pakolni.bele szintugy lehet sokat, rengeteget. Kislányom imádta, most 2.babára száll:)

2017. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Gratulálok nektek!

Nekem nagyon tetszik,szerintem megvesszük,ha nem jó veszünk egy másik babakocsit.

2017. jún. 18. 18:22
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon jól néz ki, ahogy a v4 is már az volt szerintem. Minőségi, praktikus, gyerekközpontú. Az alsó táska, zárható és szerintem elég nagy mindenre, amit egy bármilyen más babakocsi aljába pakolnál az itt is elfér.. Ha megveszitek nem fogod lecserélni.
2017. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Viszont arra figyelj, sport részt le tudd donteni. Ne a dizájn legyen a cél. Nekem egy sparos bevásárkocsihoz hasonlit. Sajnos csak a mozes részében tud fekudni a gyerek.

De gondolom jobb anyagi helyzetben vagytok hogy ha csak igy tudsz ujat venni. De akkor csak annyit ajánlok, probálj olyat nézni ami "nagy". Le tudd hajtani alvo állapotban. Nagyon sokan hordozoban tologatják a babát és az nem jo(gerincének) ezért nekunk 7 honaposan is mozesben volt. Még nem tudott ulni:)

Szoval bocsi kicsi hosszu lett. Ha már drága babakocsi inkább teljesen ledontheto legyen :)

2017. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És még annyi ,hogy kb mekkorára csukható össze?

2017. jún. 18. 21:16
 6/17 A kérdező kommentje:

Most néztük az árakat:

Brendon: -szürkev ázzal:314.990+62.900(mózes)=377.980

-fekete vázzal:339.000+62.990=401.990

Bababoo-n 377.980 mózessel.

Így is megéri.

Első baba lesz-mindenből a legjobbat szeretnénk.

2017. jún. 18. 21:28
 7/17 A kérdező kommentje:
*így is megéri??
2017. jún. 18. 21:29
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Ezt Te tudod eldönteni, hogy megéri-e nektek vagy sem. Nekem személy szerint nem, mivel nem is tetszik, plusz borzasztóan túlárazott. hozzáteszem, hogy nem állunk rosszul anyagilag (kettönk havi bevétele 2,5 millió felett van), de nekünk pl az abc design cobra tetszett. brendonban 200 ezer körül volt, de mi berendeltük 110 ezerèrt a netröl ingyen házhozszállítással. Szóval nekem eszembe se jutna 400 ezret kiadni egy számomra csúnya kocsiért, de ha nektek tetszik ès havi több milliós bevételetek van akkor miért ne?!
2017. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
57%

A kagylóülés ilyen, mind a két gyerekünk jókat aludt benne. :)

Attól leht nagyon jó, mert nem egy hatalmas lengyel kocsi, amivel az ajtón alig férsz be...

2017. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

uv szűrős szövet? kokuszrost matrac? impregnált anyag? Ennél sokkal jobb babakocsit lehet kapni.

Stokkét már csak a gazdag romák vesznek

2017. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!