Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » MONOE 3 in 1 multifunkciós...

MONOE 3 in 1 multifunkciós babakocsit használ valaki közületek?

Figyelt kérdés
Kényelmes tolni? Könnyű vele mozogni? Strapabíró szerintetek? Mi a véleményetek, tapasztalataitok? Köszönöm a válaszokat előre is :)

2017. júl. 6. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez viszonylag új kocsi, ezért szerintem nem sok választ fogsz kapni :(

Én is szemezek vele :) szerintem nagyon szép és a váza ritka könnyű (5kg) tehát mózessel vagy sport üléssel sem több 10kg-nál ami nagyon szimpi! Eddig nem találtam más kocsit, ami szép is és könnyű is. Ezt is a Thomas gyártja (mint a hiker-t), minőségre nem tudom milyen, hátha lesz vki aki látta legalább élőben.

2017. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az én városomban nincs lehetőség ennek a kipróbálására. Egyelőre a legközelebbi elérhető Nyíregyházán van. Az is 200 km innen.

Felhívtam őket...kb. 1 hónapja kapható náluk, tehát még frissen érkezettről van szó, kevesen próbálták.

2017. júl. 12. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem is h a bajom, h baromi messze van és így lutri...
2017. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is abban reménykedem, hogy valaki vásárol ilyet és majd megírja, hogy mennyire vált be neki.

Innen annyira messze van, hogy egy halom pénzt kellene az utazásra (akár autó, akár vonat) rákölteni és úgy már nem éri meg. Pedig lehet ezt kell válasszam...egy próbát megér.

Úgy nem akarom megrendelni, hogy nem láttam és próbáltam élőben.

2017. júl. 17. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megtudsz valamit, megírod? :)
2017. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megírom feltétlen :) Augusztus vége felé esedékes a vásárlás.
2017. júl. 17. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt választottad végül? Nekünk is tetszik,de nem nagyon találok véleményt, tudnál írni róla?
2019. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is érdekelne ez a babakocsi. Ezt választottad végül? Ha igen, milyen?
2019. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!