Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire kényes a fehér kocsik?

Mennyire kényes a fehér kocsik?

Figyelt kérdés
Oktoberben fog megszületni a kisbabám és nagyon tetszik a Bebetto Tito S-Line.Mennyire fog koszolódni a fehér része?
2017. aug. 16. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egy fehér babakocsim van. Nagyon könnyű a tisztán tartása, nem kényes. Olyan anyagból van, hogy nem szívja magába a koszt. Csak nedves ruhával áttörlöm és kész. Mi már lassan egy éve használjuk, nyaralások alkamával sokszor abban evett, egy folt sincs rajta. Èn nem bántam meg, hogy ilyet választottunk.
2017. aug. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ😊Van ilyen kocsi fekete-kékkel de nekem az már elég sötétnek tűnik és a fehér sokkal jobban tetszik
2017. aug. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!