Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design Turbo 6S vagy...

KocsisZsuzsa kérdése:

ABC Design Turbo 6S vagy Kunert Lavado/Mila babakocsi?

Figyelt kérdés

A két babakocsi között nem sok különbséget látok. Van olyan, akinek van tapasztalata bármelyikről? Kertes házban lakunk, így cipelni nem kell. Tömegközlekedni nem fogok vele. Két gyerekre tervezzük. Árban most egyformák, brendonban akciós az ABC.

A hordozó nem igazán számít, mert abból van egy römerünk.

Szempontjaim:

-merev mózes, ami elég nagy, mivel téli gyerek lesz

-sport rész megfordítható legyen

-jól lehessen vele aszfalton közlekedni.

Köszi a válaszokat!



2017. aug. 28. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

abc

egyrészt német,

és a bővíthető kupola is tetszetős

2017. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm Kunert Lavado-ja 10hónap alatt 3szor volt szervizben,a másikról nem tudok nyilatkozni :)
2017. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a választ. Kíváncsi vagyok másnak mi a véleménye. Jelenleg én is az abc felé hajlok inkább.

2017. aug. 28. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ABC Design ezerszer jobb minőség, biztos, hogy azt választanám.
2017. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megrendeltük az ABC-t. Kíváncsi vagyok milyen lesz.
2017. aug. 29. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Abc!!!!végre valaki aki rajtam kivul hasznalja:Ditthon olyan ritka. Mi hasznaltan vettuk de szinte új volt.Sose bánod meg.Nehéz és,de világbol kisétálsz vele.2.gyerekkel sincs semmi baja
2017. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok:testverfellepo van rajta. Mindket gyereket"elbirja"nem kattog nem akar szetesni.egész karton almalét és a bevásárlolistád elfér a csomagtartojában és el is birja:Dnagy babakocsi,de félkézzel irányitod,sose pattog
2017. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még egyszer utolso vagyok: le tudod hajtani a sportrészt(igy van benne a mozes) ez a legjobb benne, nem ilyen idiota kagyloules. Full jok a lengescsillapitoi és gongykavicsos uton is siman megy(terepjaro kb):D
2017. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ABC design!

Én keveset használtam, mert a csomagtérbe nem fért bele, de nagyon jó minőségű babakocsi és azonkívül szép is.

Német minőség, nagyon megbízható, nagyon masszív, strapabíró, a mózest ki kell emelni és ott van alatta a sportrész, könnyen összecsukható és ha megveszed hozzá a hordozó még így is 200 alatt vagy, vagy max annyiban.

Nagyon könnyű tolni, terepen is- én Keszthelyen lakok gyakran sétálunk a Balcsinál.

Ha egy kicsit nagyobb csomagterünk lett volna nem veszek sportbabakocsit, az biztos.

2017. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!